Wygenerowano w programie dziennik elektroniczny firmy WizjaNet

Plany klas

» 1 B Humanistyczna dziennikarska » 1 C Biologiczno-chemiczna » 1 DE Turystyczno-Europejska » 2 A Humanistyczna dwuprofilowa hist. szt./wos » 2 BC Ekonomiczno-Biologiczno-Chemiczna » 2 D/E Turystyczno-Europejska dwuprofilowa » 3 A Humanistyczna z historią sztuki » 3 B Humanistyczna e-klasa » 3 C Biologiczno-chemiczna » 3 D/E Turystyczna/europejska

Plany nauczycieli

» Bałoniak A. » Bednarek M. » Bernaczyk L. » Besz D. » Buczek M. » Czaplejewicz T. » Górna A. » Grabarek M. » Kania K. » Kondratowicz D. » Lambryczak E. » Łyskawińska M. » Małecka R. » Materniak I. » Najgrakowska A. » Napierała A. » Niewiadomska A. » Nowak E. » Nowak P. » Nowakowska A. » Ostrowska A. » Piechocki S. » Pilc-Zdziabek A. » Polus M. » Przewoźna M. » Savitskaya X. » Senger J. » Szpak K. » Świderska B. » Wojciechowska A. » Zastrozna E.

Plany różnych dzienników

» Angielski - zajęcia w kierunku matury ustnej » Biologia -zajęcia dodatkowe Polus M. » Drużyna sanitarno-medyczna Materniak I. » Dziennik zajęć bibliotecznych Łyskawińska M. » Dziennik zajęć bibliotecznych Pilc-Zdziabek A. » Dziennik zajęć dodatkowych, zajęcia sportowe. » Fizyka » Kons. matur. i zaj. wyr. - Bednarek B. » Kons. matur. i zaj. wyr. Arndt A. » Kons. matur. i zaj. wyr. Besz D. » Kons. matur. i zaj. wyr. Niewiadomska A. » Kons. matur. i zaj. wyr. Przewoźna M. » Kons. matur. i zaj. wyrów. Piechocki S. » religia » Zaj. dyd.- wyr. z j. polskiego dla 2d/e Małecka R. » Zaj. dyd.-wyr. 1c j. polski Małecka R. » Zaj. dyd.-wyr. z informatyki dla klas I Bernaczyk L. » Zaj. rekreac.-sport. - Czaplejewicz T. » zaj. wyrów. rosyjski Savitskaja » Zajęcia dodatkowe Bednarek M. » Zajęcia dodatkowe kl. 1b,1de,2de,3b Wojciechowska A. » Zajęcia dodatkowe klasa 2a Zbierska J. » Zajęcia dodatkowe Najgrakowska A. » Zajęcia dodatkowe Napierała A. » Zajęcia dyd. - wyr. Buczek M. » Zajęcia rekreacyjno - sportowe Grabarek M. » Zajęcia specjalistyczne Kania K. » Zajęcia wyrównawcze Kondratowicz D. » Zapytaj Sokratesa Nowak P.

Klasa 1 B Humanistyczna dziennikarska - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 etyka
1 etyka - Nowak P. (5)
etyka
1 etyka - Nowak P. (5)
j. niemiecki
1 B niem 1/2 2h Pr - Przewoźna M. (15)
1 08:00-08:45 chemia
1 B Humanistyczna dziennikarska - Niewiadomska A. (11)
wf
1 B wf 1/2 Gm - Grabarek M. (SG_1)
wf
1 B wf 2/2 La - Lambryczak E. (SG_3)
j. polski
1 B Humanistyczna dziennikarska - Wojciechowska A. (27)
wos
1 B Humanistyczna dziennikarska - Buczek M. (23)
2 08:55-09:40 edukacja dla bezpieczeństwa
1 B Humanistyczna dziennikarska - Materniak I. (13)
matematyka
1 B Humanistyczna dziennikarska - Besz D. (37)
wf
1 B wf 1/2 Gm - Grabarek M. (SG_1)
wf
1 B wf 2/2 La - Lambryczak E. (SG_3)
j. polski
1 B Humanistyczna dziennikarska - Wojciechowska A. (27)
wf
1 B wf 1/2 Gm - Grabarek M. (SG_1)
wf
1 B wf 2/2 La - Lambryczak E. (SG_3)
opieka nad uczniami
1 opieka wf I B - Pilc-Zdziabek A. (biblioteka)
3 09:50-10:35 j. polski
1 B Humanistyczna dziennikarska - Wojciechowska A. (27)
j. angielski
1 B ang 1b2 3h bm - Bednarek M. (5)
informatyka
1 B inf Zb - Bernaczyk L. (9)
biologia
1 B Humanistyczna dziennikarska - Senger J. (3)
j. angielski
1 B ang 1b1 3h Na - Napierała A. (16)
j. angielski
1 B ang 1b2 3h bm - Bednarek M. (5)
przedsiębiorczość
1 B Humanistyczna dziennikarska - Niewiadomska A. (11)
4 10:55-11:40 przedsiębiorczość
1 B Humanistyczna dziennikarska - Niewiadomska A. (11)
j. polski
1 B Humanistyczna dziennikarska - Wojciechowska A. (27)
geografia
1 B Humanistyczna dziennikarska - Zastrozna E. (25)
fizyka
1 B Humanistyczna dziennikarska - Nowak E. (7)
historia
1 B Humanistyczna dziennikarska - Buczek M. (23)
5 11:50-12:35 historia
1 B Humanistyczna dziennikarska - Buczek M. (23)
j. angielski
1 B ang 1b1 3h Na - Napierała A. (16)
informatyka
1 B inf BL - Bernaczyk L. (9)
matematyka
1 B Humanistyczna dziennikarska - Besz D. (37)
j. angielski
1 B ang 1b1 3h Na - Napierała A. (16)
j. angielski
1 B ang 1b2 3h bm - Bednarek M. (5)
religia
1 B religia - Bałoniak A. (13)
6 12:45-13:30 matematyka
1 B Humanistyczna dziennikarska - Besz D. (37)
j. niemiecki
1 B niem 1/2 2h Pr - Przewoźna M. (15)
j. rosyjski
1 B ros 1r1 2h - Savitskaya X. (28)
j. polski
1 B Humanistyczna dziennikarska - Wojciechowska A. (27)
matematyka
1 B Humanistyczna dziennikarska - Besz D. (37)
7 13:45-14:30 wiedza o kulturze
1 B Humanistyczna dziennikarska - Ostrowska A. (35)
j. polski
1 B Humanistyczna dziennikarska - Wojciechowska A. (27)
zajęcia z wychowawcą
1 B Humanistyczna dziennikarska - Besz D. (37)
8 14:40-15:25 religia
1 B religia - Bałoniak A. (13)
j. rosyjski
1 B ros 1r1 2h - Savitskaya X. (28)
9 15:35-16:20
10 16:30-17:15

Klasa 1 C Biologiczno-chemiczna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 etyka
1 etyka - Nowak P. (5)
j. niemiecki
1 CDE niem 1n3 KD - Kondratowicz D. (15)
etyka
1 etyka - Nowak P. (5)
religia
1 C religia - Bałoniak A. (13)
1 08:00-08:45 j. angielski
1 C ang 1c1 bm 2/2 - Bednarek M. (5)
j. angielski
1 C ang 1c2 Ng 1/2 - Najgrakowska A. (17)
j. niemiecki
1 CDE niem 1n3 KD - Kondratowicz D. (15)
wos
1 C Biologiczno-chemiczna - Buczek M. (23)
zajęcia z wychowawcą
1 C Biologiczno-chemiczna - Polus M. (3)
informatyka
1 C inf 1/2 - Bernaczyk L. (9)
wf
1 C wf 2/2 Gm - Grabarek M. (SG_1)
2 08:55-09:40 wf
1 C wf 1/2 La - Lambryczak E. (SG_1)
j. angielski
1 C ang 1c1 bm 2/2 - Bednarek M. (5)
j. polski
1 C Biologiczno-chemiczna - Małecka R. (29)
historia
1 C Biologiczno-chemiczna - Buczek M. (23)
przedsiębiorczość
1 C Biologiczno-chemiczna - Niewiadomska A. (11)
j. polski
1 C Biologiczno-chemiczna - Małecka R. (29)
3 09:50-10:35 edukacja dla bezpieczeństwa
1 C Biologiczno-chemiczna - Materniak I. (13)
wiedza o kulturze
1 C Biologiczno-chemiczna - Ostrowska A. (35)
matematyka
1 C Biologiczno-chemiczna - Besz D. (37)
wf
1 C wf 1/2 La - Lambryczak E. (SG_1)
wf
1 C wf 2/2 Gm - Grabarek M. (SG_1)
j. polski
1 C Biologiczno-chemiczna - Małecka R. (29)
4 10:55-11:40 wf
1 C wf 2/2 Gm - Grabarek M. (SG_1)
j. angielski
1 C ang 1c2 Ng 1/2 - Najgrakowska A. (17)
matematyka
1 C Biologiczno-chemiczna - Besz D. (37)
informatyka
1 C inf 2/2 - Bernaczyk L. (9)
wf
1 C wf 1/2 La - Lambryczak E. (SG_1)
j. polski
1 C Biologiczno-chemiczna - Małecka R. (29)
przedsiębiorczość
1 C Biologiczno-chemiczna - Niewiadomska A. (11)
5 11:50-12:35 matematyka
1 C Biologiczno-chemiczna - Besz D. (37)
chemia
1 C Biologiczno-chemiczna - Niewiadomska A. (11)
j. angielski
1 C ang 1c1 bm 2/2 - Bednarek M. (5)
j. angielski
1 C ang 1c2 Ng 1/2 - Najgrakowska A. (17)
fizyka
1 C Biologiczno-chemiczna - Nowak E. (7)
historia
1 C Biologiczno-chemiczna - Buczek M. (23)
6 12:45-13:30 biologia
1 C Biologiczno-chemiczna - Polus M. (5)
j. polski
1 C Biologiczno-chemiczna - Małecka R. (29)
j. angielski
1 C ang 1c1 bm 2/2 - Bednarek M. (5)
j. angielski
1 C ang 1c2 Ng 1/2 - Najgrakowska A. (17)
j. angielski
1 C ang 1c1 bm 2/2 - Bednarek M. (5)
j. angielski
1 C ang 1c2 Ng 1/2 - Najgrakowska A. (17)
religia
1 C religia - Bałoniak A. (13)
7 13:45-14:30 j. rosyjski
1 CDE ros 1r2 BB - Savitskaya X. (28)
geografia
1 C Biologiczno-chemiczna - Zastrozna E. (25)
j. niemiecki
1 C niem 2h KD - Kondratowicz D. (33)
j. rosyjski
1 CDE ros 1r2 BB - Savitskaya X. (28)
8 14:40-15:25 wychowanie do życia w rodzinie
1 C wdż - Buczek M. (23)
j. niemiecki
1 C niem 2h KD - Kondratowicz D. (33)
9 15:35-16:20
10 16:30-17:15

Klasa 1 DE Turystyczno-Europejska - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 j. niemiecki
1 DE niem 2h Pr - Przewoźna M. (33)
j. niemiecki
1 CDE niem 1n3 KD - Kondratowicz D. (15)
1 08:00-08:45 edukacja dla bezpieczeństwa
1 DE Turystyczno-Europejska - Materniak I. (13)
j. niemiecki
1 CDE niem 1n3 KD - Kondratowicz D. (15)
matematyka
1 DE Turystyczno-Europejska - Piechocki S. (32)
j. niemiecki
1 DE niem 2h Pr - Przewoźna M. (33)
j. angielski
1 DE ang 1d1 bm 4h - Bednarek M. (5)
przedsiębiorczość
1 DE Turystyczno-Europejska - Niewiadomska A. (11)
2 08:55-09:40 wos
1 DE Turystyczno-Europejska - Szpak K. (24)
wiedza o kulturze
1 DE Turystyczno-Europejska - Ostrowska A. (35)
biologia
1 DE Turystyczno-Europejska - Polus M. (3)
j. angielski
1 DE ang 1d1 bm 4h - Bednarek M. (5)
j. angielski
1 DE ang 1d2 Na 4h - Napierała A. (16)
matematyka
1 DE Turystyczno-Europejska - Piechocki S. (32)
3 09:50-10:35 historia
1 DE Turystyczno-Europejska - Szpak K. (24)
j. polski
1 DE Turystyczno-Europejska - Wojciechowska A. (27)
wf
1 D wf 1/2 La - Lambryczak E. (SG_3)
informatyka
1 E inf 2/2 BL - Bernaczyk L. (9)
przedsiębiorczość
1 DE Turystyczno-Europejska - Niewiadomska A. (11)
historia
1 DE Turystyczno-Europejska - Szpak K. (24)
4 10:55-11:40 j. polski
1 DE Turystyczno-Europejska - Wojciechowska A. (27)
chemia
1 DE Turystyczno-Europejska - Niewiadomska A. (11)
j. polski
1 DE Turystyczno-Europejska - Wojciechowska A. (27)
wf
1 D wf 1/2 La - Lambryczak E. (SG_3)
wf
1 E wf 2/2 Gm - Grabarek M. (SG_1)
j. angielski
1 DE ang 1d1 bm 4h - Bednarek M. (5)
j. angielski
1 DE ang 1d2 Na 4h - Napierała A. (16)
5 11:50-12:35 j. polski
1 DE Turystyczno-Europejska - Wojciechowska A. (27)
matematyka
1 DE Turystyczno-Europejska - Piechocki S. (32)
wf
1 E wf 2/2 Gm - Grabarek M. (SG_1)
informatyka
1 D inf 1/2 BL - Bernaczyk L. (9)
wf
1 D wf 1/2 La - Lambryczak E. (SG_3)
wf
1 E wf 2/2 Gm - Grabarek M. (SG_1)
j. angielski
1 DE ang 1d1 bm 4h - Bednarek M. (5)
j. angielski
1 DE ang 1d2 Na 4h - Napierała A. (16)
6 12:45-13:30 technologie mobilne w projektach interdyscyplinarnych
1 DE Turystyczno-Europejska - Wojciechowska A. (27)
j. polski
1 DE Turystyczno-Europejska - Wojciechowska A. (27)
religia
1 DE religia - Bałoniak A. (13)
opieka nad uczniami
1 DE religia nieuczęszczających - Pilc-Zdziabek A. (biblioteka)
fizyka
1 DE Turystyczno-Europejska - Nowak E. (7)
geografia
1 DE Turystyczno-Europejska - Zastrozna E. (25)
7 13:45-14:30 j. rosyjski
1 CDE ros 1r2 BB - Savitskaya X. (28)
zajęcia z wychowawcą
1 DE Turystyczno-Europejska - Piechocki S. (32)
j. angielski
1 DE ang 1d2 Na 4h - Napierała A. (16)
j. rosyjski
1 CDE ros 1r2 BB - Savitskaya X. (28)
religia
1 DE religia - Bałoniak A. (13)
8 14:40-15:25
9 15:35-16:20
10 16:30-17:15

Klasa 2 A Humanistyczna dwuprofilowa hist. szt./wos - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 historia sztuki
2 A sztuka - Ostrowska A. (35)
historia sztuki
2 A sztuka - Ostrowska A. (35)
wos
2 A wos - Szpak K. (24)
2 08:55-09:40 matematyka
2 A Humanistyczna dwuprofilowa hist. szt./wos - Piechocki S. (32)
zajęcia z wychowawcą
2 A Humanistyczna dwuprofilowa hist. szt./wos - Świderska B. (28)
religia
2 A religia - Bałoniak A. (13)
etyka
2 etyka - Nowak P. (5)
wf
2 A 1/2 wf hs La - Lambryczak E. (SG_1)
wf
2 A 2/2 wf wos Gm - Grabarek M. (SG_2)
historia
2 A Humanistyczna dwuprofilowa hist. szt./wos - Szpak K. (24)
3 09:50-10:35 przyroda
2 A Humanistyczna dwuprofilowa hist. szt./wos - Senger J. (3)
matematyka
2 A Humanistyczna dwuprofilowa hist. szt./wos - Piechocki S. (32)
historia
2 A Humanistyczna dwuprofilowa hist. szt./wos - Szpak K. (24)
religia
2 A religia - Bałoniak A. (13)
etyka
2 etyka - Nowak P. (15)
opieka nad uczniami
2 A religia nieuczęszczających czwartek - Pilc-Zdziabek A. (biblioteka)
wf
2 A 1/2 wf hs La - Lambryczak E. (SG_1)
wf
2 A 2/2 wf wos Gm - Grabarek M. (SG_2)
4 10:55-11:40 matematyka
2 A Humanistyczna dwuprofilowa hist. szt./wos - Piechocki S. (32)
j. polski
2 A Humanistyczna dwuprofilowa hist. szt./wos - Świderska B. (28)
historia
2 A Humanistyczna dwuprofilowa hist. szt./wos - Szpak K. (24)
matematyka
2 A Humanistyczna dwuprofilowa hist. szt./wos - Piechocki S. (32)
wf
2 A 1/2 wf hs La - Lambryczak E. (SG_1)
wf
2 A 2/2 wf wos Gm - Grabarek M. (SG_2)
5 11:50-12:35 j. polski
2 A Humanistyczna dwuprofilowa hist. szt./wos - Świderska B. (28)
j. polski
2 A Humanistyczna dwuprofilowa hist. szt./wos - Świderska B. (28)
j. polski
2 A Humanistyczna dwuprofilowa hist. szt./wos - Świderska B. (28)
matematyka
2 A Humanistyczna dwuprofilowa hist. szt./wos - Piechocki S. (32)
historia
2 A Humanistyczna dwuprofilowa hist. szt./wos - Szpak K. (24)
6 12:45-13:30 j. polski
2 A Humanistyczna dwuprofilowa hist. szt./wos - Świderska B. (28)
statystyka w praktyce
2 A Humanistyczna dwuprofilowa hist. szt./wos - Piechocki S. (32)
j. polski
2 A Humanistyczna dwuprofilowa hist. szt./wos - Świderska B. (28)
j. polski
2 A Humanistyczna dwuprofilowa hist. szt./wos - Świderska B. (28)
przyroda
2 A Humanistyczna dwuprofilowa hist. szt./wos - Senger J. (3)
7 13:45-14:30 historia
2 A Humanistyczna dwuprofilowa hist. szt./wos - Szpak K. (24)
j. angielski
2 A-2a1 ang 3h Na * - Napierała A. (16)
j. niemiecki
2 A-niem 2h Pr - Przewoźna M. (16)
j. rosyjski
2 A-2r1 ros BB - Savitskaya X. (28)
historia sztuki
2 A sztuka - Ostrowska A. (35)
wos
2 A wos - Szpak K. (24)
j. angielski
2 A-2a1 ang 3h Na * - Napierała A. (16)
j. angielski
2 A ang 3h 1/4 Va - Górna A. (31)
8 14:40-15:25 historia sztuki
2 A sztuka - Ostrowska A. (35)
wos
2 A wos - Szpak K. (24)
j. angielski
2 A-2a1 ang 3h Na * - Napierała A. (16)
j. niemiecki
2 A-niem 2h Pr - Przewoźna M. (16)
j. rosyjski
2 A-2r1 ros BB - Savitskaya X. (28)
historia sztuki
2 A sztuka - Ostrowska A. (35)
wos
2 A wos - Szpak K. (24)
j. angielski
2 A ang 3h 1/4 Va - Górna A. (31)
9 15:35-16:20 j. angielski
2 A ang 3h 1/4 Va - Górna A. (31)
10 16:30-17:15

Klasa 2 BC Ekonomiczno-Biologiczno-Chemiczna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 j. niemiecki
2 BC,DE niem 3h Pr 2n1 - Przewoźna M. (33)
matematyka
2 B mat R - Piechocki S. (32)
religia
2 BC religia - Bałoniak A. (13)
j. angielski
2 BC 2b2 ang 3h - Górna A. (31)
j. polski
2 BC Ekonomiczno-Biologiczno-Chemiczna - Wojciechowska A. (27)
2 08:55-09:40 j. polski
2 BC Ekonomiczno-Biologiczno-Chemiczna - Wojciechowska A. (27)
matematyka
2 B mat R - Piechocki S. (32)
chemia
2 C chemia - Niewiadomska A. (11)
matematyka
2 C mat - Piechocki S. (32)
technologie mobilne w projektach interdyscyplinarnych
2 B technologie - Bernaczyk L. (9)
matematyka
2 B mat R - Piechocki S. (32)
biologia
2 C biologia - Polus M. (5)
j. polski
2 BC Ekonomiczno-Biologiczno-Chemiczna - Wojciechowska A. (27)
3 09:50-10:35 wf
2 C 2/2 wf La - Lambryczak E. (SG_3)
matematyka
2 B mat R - Piechocki S. (32)
zajęcia z wychowawcą
2 BC Ekonomiczno-Biologiczno-Chemiczna - Niewiadomska A. (11)
matematyka
2 C mat - Piechocki S. (32)
geografia
2 B geografia - Zastrozna E. (25)
matematyka
2 B mat R - Piechocki S. (32)
biologia
2 C biologia - Polus M. (5)
matematyka
2 C mat - Piechocki S. (32)
geografia
2 B geografia - Zastrozna E. (25)
4 10:55-11:40 historia i społeczeństwo
2 BC Ekonomiczno-Biologiczno-Chemiczna - Szpak K. (24)
matematyka
2 C mat - Piechocki S. (32)
geografia
2 B geografia - Zastrozna E. (25)
matematyka
2 B mat R - Piechocki S. (32)
biologia
2 C biologia - Polus M. (5)
j. polski
2 BC Ekonomiczno-Biologiczno-Chemiczna - Wojciechowska A. (27)
geografia
2 B geografia - Zastrozna E. (25)
biologia
2 C biologia - Polus M. (5)
5 11:50-12:35 informatyka
2 B-1/2 inf BL - Bernaczyk L. (9)
chemia
2 C chemia - Niewiadomska A. (11)
j. polski
2 BC Ekonomiczno-Biologiczno-Chemiczna - Wojciechowska A. (27)
matematyka
2 B mat R - Piechocki S. (32)
biologia
2 C biologia - Polus M. (5)
nauka o języku
2 BC Ekonomiczno-Biologiczno-Chemiczna - Wojciechowska A. (27)
informatyka
2 B-1/2 inf BL - Bernaczyk L. (9)
chemia
2 C chemia - Niewiadomska A. (11)
6 12:45-13:30 informatyka
2 B-1/2 inf BL - Bernaczyk L. (9)
matematyka
2 C mat - Piechocki S. (32)
geografia
2 B geografia - Zastrozna E. (25)
chemia
2 C chemia - Niewiadomska A. (11)
wf
2 B 1/2 wf Gm - Grabarek M. (SG_1)
wf
2 C 2/2 wf La - Lambryczak E. (SG_3)
historia i społeczeństwo
2 BC Ekonomiczno-Biologiczno-Chemiczna - Szpak K. (24)
informatyka
2 B-1/2 inf BL - Bernaczyk L. (9)
chemia
2 C chemia - Niewiadomska A. (11)
7 13:45-14:30 wf
2 B 1/2 wf Gm - Grabarek M. (SG_1)
statystyka w praktyce
2 C statystyka - Piechocki S. (32)
j. niemiecki
2 BC,DE niem 3h Pr 2n1 - Przewoźna M. (33)
j. angielski
2 BC 2b2 ang 3h - Górna A. (31)
j. angielski
2 BC,DE ang 2h 2an - Najgrakowska A. (17)
j. angielski
2 BC-2b1 ang 3h - Górna A. (31)
wf
2 B 1/2 wf Gm - Grabarek M. (SG_1)
wf
2 C 2/2 wf La - Lambryczak E. (SG_3)
j. niemiecki
2 BC Pr niem 2h - Przewoźna M. (15)
8 14:40-15:25 j. angielski
2 BC-2b1 ang 3h - Górna A. (31)
j. rosyjski
2 BC,DE ros 2h BB 2r2 - Savitskaya X. (28)
j. niemiecki
2 BC,DE niem 3h Pr 2n1 - Przewoźna M. (33)
j. angielski
2 BC 2b2 ang 3h - Górna A. (31)
j. angielski
2 BC,DE ang 2h 2an - Najgrakowska A. (17)
j. angielski
2 BC-2b1 ang 3h - Górna A. (31)
religia
2 BC religia - Bałoniak A. (13)
j. niemiecki
2 BC Pr niem 2h - Przewoźna M. (15)
9 15:35-16:20 j. rosyjski
2 BC,DE ros 2h BB 2r2 - Savitskaya X. (28)
10 16:30-17:15

Klasa 2 D/E Turystyczno-Europejska dwuprofilowa - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 j. niemiecki
2 BC,DE niem 3h Pr 2n1 - Przewoźna M. (33)
j. angielski
2 E ang 5h Ng 2d1 - Najgrakowska A. (17)
j. angielski
2 D ang 5h bm 2d2 - Bednarek M. (5)
historyczne atrakcje Polski
2 D historyczne .... - Szpak K. (24)
wf
2 E 2/2 wf La - Lambryczak E. (SG_3)
wf
2 D 1/2 wf Gm - Grabarek M. (SG_2)
j. polski
2 D/E Turystyczno-Europejska dwuprofilowa - Małecka R. (29)
2 08:55-09:40 zajęcia z wychowawcą
2 D/E Turystyczno-Europejska dwuprofilowa - Najgrakowska A. (17)
j. angielski
2 E ang 5h Ng 2d1 - Najgrakowska A. (17)
j. angielski
2 D ang 5h bm 2d2 - Bednarek M. (5)
matematyka
2 D/E Turystyczno-Europejska dwuprofilowa - Besz D. (37)
j. polski
2 D/E Turystyczno-Europejska dwuprofilowa - Małecka R. (29)
geografia
2 D/E Turystyczno-Europejska dwuprofilowa - Zastrozna E. (25)
3 09:50-10:35 j. angielski
2 E ang 5h Ng 2d1 - Najgrakowska A. (17)
j. angielski
2 D ang 5h bm 2d2 - Bednarek M. (5)
geografia
2 D/E Turystyczno-Europejska dwuprofilowa - Zastrozna E. (25)
biologia
2 D biologia - Polus M. (7)
wos
2 E wos - Buczek M. (23)
j. polski
2 D/E Turystyczno-Europejska dwuprofilowa - Małecka R. (29)
biologia
2 D biologia - Polus M. (7)
wos
2 E wos - Buczek M. (23)
4 10:55-11:40 matematyka
2 D/E Turystyczno-Europejska dwuprofilowa - Besz D. (37)
j. polski
2 D/E Turystyczno-Europejska dwuprofilowa - Małecka R. (29)
religia
2 DE religia - Bałoniak A. (13)
opieka nad uczniami
2 DE religia nieuczęszczający - Pilc-Zdziabek A. (biblioteka)
biologia
2 D biologia - Polus M. (3)
edukacja europejska
2 E edukacja...... - Zastrozna E. (25)
j. polski
2 D/E Turystyczno-Europejska dwuprofilowa - Małecka R. (29)
5 11:50-12:35 wf
2 E 2/2 wf La - Lambryczak E. (SG_3)
wf
2 D 1/2 wf Gm - Grabarek M. (SG_2)
geografia
2 D/E Turystyczno-Europejska dwuprofilowa - Zastrozna E. (25)
geografia
2 D/E Turystyczno-Europejska dwuprofilowa - Zastrozna E. (25)
matematyka
2 D/E Turystyczno-Europejska dwuprofilowa - Besz D. (37)
wf
2 E 2/2 wf La - Lambryczak E. (SG_3)
biologia
2 D biologia - Polus M. (7)
6 12:45-13:30 wf
2 D 1/2 wf Gm - Grabarek M. (SG_2)
wos
2 E wos - Buczek M. (23)
matematyka
2 D/E Turystyczno-Europejska dwuprofilowa - Besz D. (37)
geografia
2 D/E Turystyczno-Europejska dwuprofilowa - Zastrozna E. (25)
religia
2 DE religia - Bałoniak A. (13)
opieka nad uczniami
2 DE religia nieuczęszczający - Pilc-Zdziabek A. (biblioteka)
historia i społeczeństwo
2 D/E Turystyczno-Europejska dwuprofilowa - Buczek M. (23)
7 13:45-14:30 biologia
2 D biologia - Polus M. (7)
wos
2 E wos - Buczek M. (23)
j. niemiecki
2 BC,DE niem 3h Pr 2n1 - Przewoźna M. (33)
j. niemiecki
2 DE niem 2h KD 2n2 - Kondratowicz D. (33)
j. angielski
2 BC,DE ang 2h 2an - Najgrakowska A. (17)
j. angielski
2 D ang 5h bm 2d2 - Bednarek M. (5)
j. angielski
2 E ang 5h Ng 2d1 - Najgrakowska A. (17)
historia i społeczeństwo
2 D/E Turystyczno-Europejska dwuprofilowa - Buczek M. (23)
8 14:40-15:25 j. rosyjski
2 BC,DE ros 2h BB 2r2 - Savitskaya X. (28)
j. niemiecki
2 BC,DE niem 3h Pr 2n1 - Przewoźna M. (33)
j. niemiecki
2 DE niem 2h KD 2n2 - Kondratowicz D. (33)
j. angielski
2 BC,DE ang 2h 2an - Najgrakowska A. (17)
j. angielski
2 D ang 5h bm 2d2 - Bednarek M. (5)
j. angielski
2 E ang 5h Ng 2d1 - Najgrakowska A. (17)
9 15:35-16:20 j. rosyjski
2 BC,DE ros 2h BB 2r2 - Savitskaya X. (28)
10 16:30-17:15

Klasa 3 A Humanistyczna z historią sztuki - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:55-11:40
5 11:50-12:35
6 12:45-13:30
7 13:45-14:30
8 14:40-15:25
9 15:35-16:20
10 16:30-17:15

Klasa 3 B Humanistyczna e-klasa - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:55-11:40
5 11:50-12:35
6 12:45-13:30
7 13:45-14:30
8 14:40-15:25
9 15:35-16:20
10 16:30-17:15

Klasa 3 C Biologiczno-chemiczna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:55-11:40
5 11:50-12:35
6 12:45-13:30
7 13:45-14:30
8 14:40-15:25
9 15:35-16:20
10 16:30-17:15

Klasa 3 D/E Turystyczna/europejska - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:55-11:40
5 11:50-12:35
6 12:45-13:30
7 13:45-14:30
8 14:40-15:25
9 15:35-16:20
10 16:30-17:15

Nauczyciel Bałoniak Aleksandra - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 religia
1 C religia (13)
1 08:00-08:45 religia
2 BC religia (13)
2 08:55-09:40 religia
2 A religia (13)
3 09:50-10:35 religia
2 A religia (13)
4 10:55-11:40 religia
2 DE religia (13)
5 11:50-12:35 religia
1 B religia (13)
6 12:45-13:30 religia
1 DE religia (13)
religia
2 DE religia (13)
religia
1 C religia (13)
7 13:45-14:30 religia
1 DE religia (13)
8 14:40-15:25 religia
1 B religia (13)
religia
2 BC religia (13)
9 15:35-16:20
10 16:30-17:15

Nauczyciel Bednarek Małgorzata - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 j. angielski
1 C ang 1c1 bm 2/2 (5)
j. angielski
2 D ang 5h bm 2d2 (5)
j. angielski
1 DE ang 1d1 bm 4h (5)
2 08:55-09:40 j. angielski
1 C ang 1c1 bm 2/2 (5)
j. angielski
2 D ang 5h bm 2d2 (5)
j. angielski
1 DE ang 1d1 bm 4h (5)
3 09:50-10:35 j. angielski
2 D ang 5h bm 2d2 (5)
j. angielski
1 B ang 1b2 3h bm (5)
j. angielski
1 B ang 1b2 3h bm (5)
4 10:55-11:40 j. angielski
1 DE ang 1d1 bm 4h (5)
5 11:50-12:35 j. angielski
1 C ang 1c1 bm 2/2 (5)
j. angielski
1 B ang 1b2 3h bm (5)
j. angielski
1 DE ang 1d1 bm 4h (5)
6 12:45-13:30 j. angielski
1 C ang 1c1 bm 2/2 (5)
j. angielski
1 C ang 1c1 bm 2/2 (5)
7 13:45-14:30 j. angielski
2 D ang 5h bm 2d2 (5)
8 14:40-15:25 j. angielski
2 D ang 5h bm 2d2 (5)
9 15:35-16:20
10 16:30-17:15

Nauczyciel Bernaczyk Leszek - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 informatyka
1 C inf 1/2 (9)
2 08:55-09:40 technologie mobilne w projektach interdyscyplinarnych
2 B technologie (9)
3 09:50-10:35 informatyka
1 B inf Zb (9)
informatyka
1 E inf 2/2 BL (9)
4 10:55-11:40 informatyka
1 C inf 2/2 (9)
5 11:50-12:35 informatyka
2 B-1/2 inf BL (9)
informatyka
1 B inf BL (9)
informatyka
1 D inf 1/2 BL (9)
informatyka
2 B-1/2 inf BL (9)
6 12:45-13:30 informatyka
2 B-1/2 inf BL (9)
informatyka
2 B-1/2 inf BL (9)
7 13:45-14:30
8 14:40-15:25
9 15:35-16:20
10 16:30-17:15

Nauczyciel Besz Dorota - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40 matematyka
1 B Humanistyczna dziennikarska (37)
matematyka
2 D/E Turystyczno-Europejska dwuprofilowa (37)
3 09:50-10:35 matematyka
1 C Biologiczno-chemiczna (37)
4 10:55-11:40 matematyka
2 D/E Turystyczno-Europejska dwuprofilowa (37)
matematyka
1 C Biologiczno-chemiczna (37)
5 11:50-12:35 matematyka
1 C Biologiczno-chemiczna (37)
matematyka
1 B Humanistyczna dziennikarska (37)
matematyka
2 D/E Turystyczno-Europejska dwuprofilowa (37)
6 12:45-13:30 matematyka
1 B Humanistyczna dziennikarska (37)
matematyka
2 D/E Turystyczno-Europejska dwuprofilowa (37)
matematyka
1 B Humanistyczna dziennikarska (37)
7 13:45-14:30 zajęcia z wychowawcą
1 B Humanistyczna dziennikarska (37)
8 14:40-15:25
9 15:35-16:20
10 16:30-17:15

Nauczyciel Buczek Marcin - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 wos
1 C Biologiczno-chemiczna (23)
wos
1 B Humanistyczna dziennikarska (23)
2 08:55-09:40 historia
1 C Biologiczno-chemiczna (23)
3 09:50-10:35 wos
2 E wos (23)
wos
2 E wos (23)
4 10:55-11:40 historia
1 B Humanistyczna dziennikarska (23)
5 11:50-12:35 historia
1 B Humanistyczna dziennikarska (23)
historia
1 C Biologiczno-chemiczna (23)
6 12:45-13:30 wos
2 E wos (23)
historia i społeczeństwo
2 D/E Turystyczno-Europejska dwuprofilowa (23)
7 13:45-14:30 wos
2 E wos (23)
historia i społeczeństwo
2 D/E Turystyczno-Europejska dwuprofilowa (23)
8 14:40-15:25 wychowanie do życia w rodzinie
1 C wdż (23)
9 15:35-16:20
10 16:30-17:15

Nauczyciel Czaplejewicz Tomasz - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:55-11:40
5 11:50-12:35
6 12:45-13:30
7 13:45-14:30
8 14:40-15:25
9 15:35-16:20
10 16:30-17:15

Nauczyciel Górna Agnieszka - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 j. angielski
2 BC 2b2 ang 3h (31)
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:55-11:40
5 11:50-12:35
6 12:45-13:30
7 13:45-14:30 j. angielski
2 BC 2b2 ang 3h (31)
j. angielski
2 BC-2b1 ang 3h (31)
j. angielski
2 A ang 3h 1/4 Va (31)
8 14:40-15:25 j. angielski
2 BC-2b1 ang 3h (31)
j. angielski
2 BC 2b2 ang 3h (31)
j. angielski
2 BC-2b1 ang 3h (31)
j. angielski
2 A ang 3h 1/4 Va (31)
9 15:35-16:20 j. angielski
2 A ang 3h 1/4 Va (31)
10 16:30-17:15

Nauczyciel Grabarek Michał - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 wf
1 B wf 1/2 Gm (SG_1)
wf
2 D 1/2 wf Gm (SG_2)
wf
1 C wf 2/2 Gm (SG_1)
2 08:55-09:40 wf
1 B wf 1/2 Gm (SG_1)
wf
2 A 2/2 wf wos Gm (SG_2)
wf
1 B wf 1/2 Gm (SG_1)
3 09:50-10:35 wf
1 C wf 2/2 Gm (SG_1)
wf
2 A 2/2 wf wos Gm (SG_2)
4 10:55-11:40 wf
1 C wf 2/2 Gm (SG_1)
wf
1 E wf 2/2 Gm (SG_1)
wf
2 A 2/2 wf wos Gm (SG_2)
5 11:50-12:35 wf
2 D 1/2 wf Gm (SG_2)
wf
1 E wf 2/2 Gm (SG_1)
wf
1 E wf 2/2 Gm (SG_1)
6 12:45-13:30 wf
2 D 1/2 wf Gm (SG_2)
wf
2 B 1/2 wf Gm (SG_1)
7 13:45-14:30 wf
2 B 1/2 wf Gm (SG_1)
wf
2 B 1/2 wf Gm (SG_1)
8 14:40-15:25
9 15:35-16:20
10 16:30-17:15

Nauczyciel Kania Karina - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:55-11:40
5 11:50-12:35
6 12:45-13:30
7 13:45-14:30
8 14:40-15:25
9 15:35-16:20
10 16:30-17:15

Nauczyciel Kondratowicz Diana - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 j. niemiecki
1 CDE niem 1n3 KD (15)
1 08:00-08:45 j. niemiecki
1 CDE niem 1n3 KD (15)
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:55-11:40
5 11:50-12:35
6 12:45-13:30
7 13:45-14:30 j. niemiecki
2 DE niem 2h KD 2n2 (33)
j. niemiecki
1 C niem 2h KD (33)
8 14:40-15:25 j. niemiecki
2 DE niem 2h KD 2n2 (33)
j. niemiecki
1 C niem 2h KD (33)
9 15:35-16:20
10 16:30-17:15

Nauczyciel Lambryczak Ewa - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 wf
1 B wf 2/2 La (SG_3)
wf
2 E 2/2 wf La (SG_3)
2 08:55-09:40 wf
1 C wf 1/2 La (SG_1)
wf
1 B wf 2/2 La (SG_3)
wf
2 A 1/2 wf hs La (SG_1)
wf
1 B wf 2/2 La (SG_3)
3 09:50-10:35 wf
2 C 2/2 wf La (SG_3)
wf
1 D wf 1/2 La (SG_3)
wf
1 C wf 1/2 La (SG_1)
wf
2 A 1/2 wf hs La (SG_1)
4 10:55-11:40 wf
1 C wf 1/2 La (SG_1)
wf
1 D wf 1/2 La (SG_3)
wf
2 A 1/2 wf hs La (SG_1)
5 11:50-12:35 wf
2 E 2/2 wf La (SG_3)
wf
1 D wf 1/2 La (SG_3)
wf
2 E 2/2 wf La (SG_3)
6 12:45-13:30 wf
2 C 2/2 wf La (SG_3)
7 13:45-14:30 wf
2 C 2/2 wf La (SG_3)
8 14:40-15:25
9 15:35-16:20
10 16:30-17:15

Nauczyciel Łyskawińska Maria - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:55-11:40
5 11:50-12:35
6 12:45-13:30
7 13:45-14:30
8 14:40-15:25
9 15:35-16:20
10 16:30-17:15

Nauczyciel Małecka Renata - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 j. polski
2 D/E Turystyczno-Europejska dwuprofilowa (29)
2 08:55-09:40 j. polski
1 C Biologiczno-chemiczna (29)
j. polski
2 D/E Turystyczno-Europejska dwuprofilowa (29)
j. polski
1 C Biologiczno-chemiczna (29)
3 09:50-10:35 j. polski
2 D/E Turystyczno-Europejska dwuprofilowa (29)
j. polski
1 C Biologiczno-chemiczna (29)
4 10:55-11:40 j. polski
2 D/E Turystyczno-Europejska dwuprofilowa (29)
j. polski
1 C Biologiczno-chemiczna (29)
j. polski
2 D/E Turystyczno-Europejska dwuprofilowa (29)
5 11:50-12:35
6 12:45-13:30 j. polski
1 C Biologiczno-chemiczna (29)
7 13:45-14:30
8 14:40-15:25
9 15:35-16:20
10 16:30-17:15

Nauczyciel Materniak Ireneusz - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 edukacja dla bezpieczeństwa
1 DE Turystyczno-Europejska (13)
2 08:55-09:40 edukacja dla bezpieczeństwa
1 B Humanistyczna dziennikarska (13)
3 09:50-10:35 edukacja dla bezpieczeństwa
1 C Biologiczno-chemiczna (13)
4 10:55-11:40
5 11:50-12:35
6 12:45-13:30
7 13:45-14:30
8 14:40-15:25
9 15:35-16:20
10 16:30-17:15

Nauczyciel Najgrakowska Anna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 j. angielski
1 C ang 1c2 Ng 1/2 (17)
j. angielski
2 E ang 5h Ng 2d1 (17)
2 08:55-09:40 zajęcia z wychowawcą
2 D/E Turystyczno-Europejska dwuprofilowa (17)
j. angielski
2 E ang 5h Ng 2d1 (17)
3 09:50-10:35 j. angielski
2 E ang 5h Ng 2d1 (17)
4 10:55-11:40 j. angielski
1 C ang 1c2 Ng 1/2 (17)
5 11:50-12:35 j. angielski
1 C ang 1c2 Ng 1/2 (17)
6 12:45-13:30 j. angielski
1 C ang 1c2 Ng 1/2 (17)
j. angielski
1 C ang 1c2 Ng 1/2 (17)
7 13:45-14:30 j. angielski
2 BC,DE ang 2h 2an (17)
j. angielski
2 E ang 5h Ng 2d1 (17)
8 14:40-15:25 j. angielski
2 BC,DE ang 2h 2an (17)
j. angielski
2 E ang 5h Ng 2d1 (17)
9 15:35-16:20
10 16:30-17:15

Nauczyciel Napierała Anna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40 j. angielski
1 DE ang 1d2 Na 4h (16)
3 09:50-10:35 j. angielski
1 B ang 1b1 3h Na (16)
4 10:55-11:40 j. angielski
1 DE ang 1d2 Na 4h (16)
5 11:50-12:35 j. angielski
1 B ang 1b1 3h Na (16)
j. angielski
1 B ang 1b1 3h Na (16)
j. angielski
1 DE ang 1d2 Na 4h (16)
6 12:45-13:30
7 13:45-14:30 j. angielski
2 A-2a1 ang 3h Na * (16)
j. angielski
1 DE ang 1d2 Na 4h (16)
j. angielski
2 A-2a1 ang 3h Na * (16)
8 14:40-15:25 j. angielski
2 A-2a1 ang 3h Na * (16)
9 15:35-16:20
10 16:30-17:15

Nauczyciel Niewiadomska Aleksandra - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 chemia
1 B Humanistyczna dziennikarska (11)
przedsiębiorczość
1 DE Turystyczno-Europejska (11)
2 08:55-09:40 chemia
2 C chemia (11)
przedsiębiorczość
1 C Biologiczno-chemiczna (11)
3 09:50-10:35 zajęcia z wychowawcą
2 BC Ekonomiczno-Biologiczno-Chemiczna (11)
przedsiębiorczość
1 DE Turystyczno-Europejska (11)
przedsiębiorczość
1 B Humanistyczna dziennikarska (11)
4 10:55-11:40 przedsiębiorczość
1 B Humanistyczna dziennikarska (11)
chemia
1 DE Turystyczno-Europejska (11)
przedsiębiorczość
1 C Biologiczno-chemiczna (11)
5 11:50-12:35 chemia
2 C chemia (11)
chemia
1 C Biologiczno-chemiczna (11)
chemia
2 C chemia (11)
6 12:45-13:30 chemia
2 C chemia (11)
chemia
2 C chemia (11)
7 13:45-14:30
8 14:40-15:25
9 15:35-16:20
10 16:30-17:15

Nauczyciel Nowak Elżbieta - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:55-11:40 fizyka
1 B Humanistyczna dziennikarska (7)
5 11:50-12:35 fizyka
1 C Biologiczno-chemiczna (7)
6 12:45-13:30 fizyka
1 DE Turystyczno-Europejska (7)
7 13:45-14:30
8 14:40-15:25
9 15:35-16:20
10 16:30-17:15

Nauczyciel Nowak Paweł - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 etyka
1 etyka (5)
etyka
1 etyka (5)
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40 etyka
2 etyka (5)
3 09:50-10:35 etyka
2 etyka (15)
4 10:55-11:40
5 11:50-12:35
6 12:45-13:30
7 13:45-14:30
8 14:40-15:25
9 15:35-16:20
10 16:30-17:15

Nauczyciel Nowakowska Agnieszka - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:55-11:40
5 11:50-12:35
6 12:45-13:30
7 13:45-14:30
8 14:40-15:25
9 15:35-16:20
10 16:30-17:15

Nauczyciel Ostrowska Anna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 historia sztuki
2 A sztuka (35)
historia sztuki
2 A sztuka (35)
2 08:55-09:40 wiedza o kulturze
1 DE Turystyczno-Europejska (35)
3 09:50-10:35 wiedza o kulturze
1 C Biologiczno-chemiczna (35)
4 10:55-11:40
5 11:50-12:35
6 12:45-13:30
7 13:45-14:30 wiedza o kulturze
1 B Humanistyczna dziennikarska (35)
historia sztuki
2 A sztuka (35)
8 14:40-15:25 historia sztuki
2 A sztuka (35)
historia sztuki
2 A sztuka (35)
9 15:35-16:20
10 16:30-17:15

Nauczyciel Piechocki Sławomir - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 matematyka
2 B mat R (32)
matematyka
1 DE Turystyczno-Europejska (32)
2 08:55-09:40 matematyka
2 A Humanistyczna dwuprofilowa hist. szt./wos (32)
matematyka
2 B mat R (32)
matematyka
2 C mat (32)
matematyka
2 B mat R (32)
matematyka
1 DE Turystyczno-Europejska (32)
3 09:50-10:35 matematyka
2 B mat R (32)
matematyka
2 A Humanistyczna dwuprofilowa hist. szt./wos (32)
matematyka
2 C mat (32)
matematyka
2 B mat R (32)
matematyka
2 C mat (32)
4 10:55-11:40 matematyka
2 A Humanistyczna dwuprofilowa hist. szt./wos (32)
matematyka
2 C mat (32)
matematyka
2 B mat R (32)
matematyka
2 A Humanistyczna dwuprofilowa hist. szt./wos (32)
5 11:50-12:35 matematyka
1 DE Turystyczno-Europejska (32)
matematyka
2 B mat R (32)
matematyka
2 A Humanistyczna dwuprofilowa hist. szt./wos (32)
6 12:45-13:30 matematyka
2 C mat (32)
statystyka w praktyce
2 A Humanistyczna dwuprofilowa hist. szt./wos (32)
7 13:45-14:30 statystyka w praktyce
2 C statystyka (32)
zajęcia z wychowawcą
1 DE Turystyczno-Europejska (32)
8 14:40-15:25
9 15:35-16:20
10 16:30-17:15

Nauczyciel Pilc-Zdziabek Alicja - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40 opieka nad uczniami
1 opieka wf I B (biblioteka)
3 09:50-10:35 opieka nad uczniami
2 A religia nieuczęszczających czwartek (biblioteka)
4 10:55-11:40 opieka nad uczniami
2 DE religia nieuczęszczający (biblioteka)
5 11:50-12:35
6 12:45-13:30 opieka nad uczniami
1 DE religia nieuczęszczających (biblioteka)
opieka nad uczniami
2 DE religia nieuczęszczający (biblioteka)
7 13:45-14:30
8 14:40-15:25
9 15:35-16:20
10 16:30-17:15

Nauczyciel Polus Monika - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 zajęcia z wychowawcą
1 C Biologiczno-chemiczna (3)
2 08:55-09:40 biologia
1 DE Turystyczno-Europejska (3)
biologia
2 C biologia (5)
3 09:50-10:35 biologia
2 D biologia (7)
biologia
2 C biologia (5)
biologia
2 D biologia (7)
4 10:55-11:40 biologia
2 C biologia (5)
biologia
2 D biologia (3)
biologia
2 C biologia (5)
5 11:50-12:35 biologia
2 C biologia (5)
biologia
2 D biologia (7)
6 12:45-13:30 biologia
1 C Biologiczno-chemiczna (5)
7 13:45-14:30 biologia
2 D biologia (7)
8 14:40-15:25
9 15:35-16:20
10 16:30-17:15

Nauczyciel Przewoźna Monika - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 j. niemiecki
1 DE niem 2h Pr (33)
j. niemiecki
1 B niem 1/2 2h Pr (15)
1 08:00-08:45 j. niemiecki
2 BC,DE niem 3h Pr 2n1 (33)
j. niemiecki
1 DE niem 2h Pr (33)
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:55-11:40
5 11:50-12:35
6 12:45-13:30 j. niemiecki
1 B niem 1/2 2h Pr (15)
7 13:45-14:30 j. niemiecki
2 BC,DE niem 3h Pr 2n1 (33)
j. niemiecki
2 A-niem 2h Pr (16)
j. niemiecki
2 BC Pr niem 2h (15)
8 14:40-15:25 j. niemiecki
2 BC,DE niem 3h Pr 2n1 (33)
j. niemiecki
2 A-niem 2h Pr (16)
j. niemiecki
2 BC Pr niem 2h (15)
9 15:35-16:20
10 16:30-17:15

Nauczyciel Savitskaya Xeniya - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:55-11:40
5 11:50-12:35
6 12:45-13:30 j. rosyjski
1 B ros 1r1 2h (28)
7 13:45-14:30 j. rosyjski
1 CDE ros 1r2 BB (28)
j. rosyjski
2 A-2r1 ros BB (28)
j. rosyjski
1 CDE ros 1r2 BB (28)
8 14:40-15:25 j. rosyjski
2 BC,DE ros 2h BB 2r2 (28)
j. rosyjski
2 A-2r1 ros BB (28)
j. rosyjski
1 B ros 1r1 2h (28)
9 15:35-16:20 j. rosyjski
2 BC,DE ros 2h BB 2r2 (28)
10 16:30-17:15

Nauczyciel Senger Jerzy - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35 przyroda
2 A Humanistyczna dwuprofilowa hist. szt./wos (3)
biologia
1 B Humanistyczna dziennikarska (3)
4 10:55-11:40
5 11:50-12:35
6 12:45-13:30 przyroda
2 A Humanistyczna dwuprofilowa hist. szt./wos (3)
7 13:45-14:30
8 14:40-15:25
9 15:35-16:20
10 16:30-17:15

Nauczyciel Szpak Katarzyna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 historyczne atrakcje Polski
2 D historyczne .... (24)
wos
2 A wos (24)
2 08:55-09:40 wos
1 DE Turystyczno-Europejska (24)
historia
2 A Humanistyczna dwuprofilowa hist. szt./wos (24)
3 09:50-10:35 historia
1 DE Turystyczno-Europejska (24)
historia
2 A Humanistyczna dwuprofilowa hist. szt./wos (24)
historia
1 DE Turystyczno-Europejska (24)
4 10:55-11:40 historia i społeczeństwo
2 BC Ekonomiczno-Biologiczno-Chemiczna (24)
historia
2 A Humanistyczna dwuprofilowa hist. szt./wos (24)
5 11:50-12:35 historia
2 A Humanistyczna dwuprofilowa hist. szt./wos (24)
6 12:45-13:30 historia i społeczeństwo
2 BC Ekonomiczno-Biologiczno-Chemiczna (24)
7 13:45-14:30 historia
2 A Humanistyczna dwuprofilowa hist. szt./wos (24)
wos
2 A wos (24)
8 14:40-15:25 wos
2 A wos (24)
wos
2 A wos (24)
9 15:35-16:20
10 16:30-17:15

Nauczyciel Świderska Beata - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40 zajęcia z wychowawcą
2 A Humanistyczna dwuprofilowa hist. szt./wos (28)
3 09:50-10:35
4 10:55-11:40 j. polski
2 A Humanistyczna dwuprofilowa hist. szt./wos (28)
5 11:50-12:35 j. polski
2 A Humanistyczna dwuprofilowa hist. szt./wos (28)
j. polski
2 A Humanistyczna dwuprofilowa hist. szt./wos (28)
j. polski
2 A Humanistyczna dwuprofilowa hist. szt./wos (28)
6 12:45-13:30 j. polski
2 A Humanistyczna dwuprofilowa hist. szt./wos (28)
j. polski
2 A Humanistyczna dwuprofilowa hist. szt./wos (28)
j. polski
2 A Humanistyczna dwuprofilowa hist. szt./wos (28)
7 13:45-14:30
8 14:40-15:25
9 15:35-16:20
10 16:30-17:15

Nauczyciel Wojciechowska Agnieszka - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 j. polski
1 B Humanistyczna dziennikarska (27)
j. polski
2 BC Ekonomiczno-Biologiczno-Chemiczna (27)
2 08:55-09:40 j. polski
2 BC Ekonomiczno-Biologiczno-Chemiczna (27)
j. polski
1 B Humanistyczna dziennikarska (27)
j. polski
2 BC Ekonomiczno-Biologiczno-Chemiczna (27)
3 09:50-10:35 j. polski
1 B Humanistyczna dziennikarska (27)
j. polski
1 DE Turystyczno-Europejska (27)
4 10:55-11:40 j. polski
1 DE Turystyczno-Europejska (27)
j. polski
1 B Humanistyczna dziennikarska (27)
j. polski
1 DE Turystyczno-Europejska (27)
j. polski
2 BC Ekonomiczno-Biologiczno-Chemiczna (27)
5 11:50-12:35 j. polski
1 DE Turystyczno-Europejska (27)
j. polski
2 BC Ekonomiczno-Biologiczno-Chemiczna (27)
nauka o języku
2 BC Ekonomiczno-Biologiczno-Chemiczna (27)
6 12:45-13:30 technologie mobilne w projektach interdyscyplinarnych
1 DE Turystyczno-Europejska (27)
j. polski
1 DE Turystyczno-Europejska (27)
j. polski
1 B Humanistyczna dziennikarska (27)
7 13:45-14:30 j. polski
1 B Humanistyczna dziennikarska (27)
8 14:40-15:25
9 15:35-16:20
10 16:30-17:15

Nauczyciel Zastrozna Elżbieta - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40 geografia
2 D/E Turystyczno-Europejska dwuprofilowa (25)
3 09:50-10:35 geografia
2 D/E Turystyczno-Europejska dwuprofilowa (25)
geografia
2 B geografia (25)
geografia
2 B geografia (25)
4 10:55-11:40 geografia
2 B geografia (25)
geografia
1 B Humanistyczna dziennikarska (25)
edukacja europejska
2 E edukacja...... (25)
geografia
2 B geografia (25)
5 11:50-12:35 geografia
2 D/E Turystyczno-Europejska dwuprofilowa (25)
geografia
2 D/E Turystyczno-Europejska dwuprofilowa (25)
6 12:45-13:30 geografia
2 B geografia (25)
geografia
2 D/E Turystyczno-Europejska dwuprofilowa (25)
geografia
1 DE Turystyczno-Europejska (25)
7 13:45-14:30 geografia
1 C Biologiczno-chemiczna (25)
8 14:40-15:25
9 15:35-16:20
10 16:30-17:15

Dziennik Angielski - zajęcia w kierunku matury ustnej - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
15:30-16:15
j. angielski
Górna A. (31)

Dziennik Biologia -zajęcia dodatkowe Polus M. - plan lekcji

Brak planu dla dziennika.

Dziennik Drużyna sanitarno-medyczna Materniak I. - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
15:45-17:00
edukacja dla bezpieczeństwa
Materniak I. (13)

Dziennik Dziennik zajęć bibliotecznych Łyskawińska M. - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:15-08:45
zajęcia biblioteczne
Łyskawińska M. (biblioteka)

Dziennik Dziennik zajęć bibliotecznych Pilc-Zdziabek A. - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
15:00-16:00
opieka nad uczniami
Pilc-Zdziabek A. (biblioteka)

Dziennik Dziennik zajęć dodatkowych, zajęcia sportowe. - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
14:30-15:25
wf
Lambryczak E. (sala gimn)

Dziennik Fizyka - plan lekcji

Brak planu dla dziennika.

Dziennik Kons. matur. i zaj. wyr. - Bednarek B. - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
16:30-17:30
j. rosyjski
Bednarek B. (28)

Dziennik Kons. matur. i zaj. wyr. Arndt A. - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
14:40-15:25
geografia
Arndt A. (25)

Dziennik Kons. matur. i zaj. wyr. Besz D. - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
13:45-14:30
matematyka
Besz D. (37)

Dziennik Kons. matur. i zaj. wyr. Niewiadomska A. - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:00-08:45
chemia
Niewiadomska A. (11)

Dziennik Kons. matur. i zaj. wyr. Przewoźna M. - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
09:50-10:35
j. niemiecki
Przewoźna M. (15)

Dziennik Kons. matur. i zaj. wyrów. Piechocki S. - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
14:40-15:25
matematyka
Piechocki S. (32)

Dziennik religia - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
14:40-16:10
religia
Bałoniak A. (13)

Dziennik Zaj. dyd.- wyr. z j. polskiego dla 2d/e Małecka R. - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota

Dziennik Zaj. dyd.-wyr. 1c j. polski Małecka R. - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota

Dziennik Zaj. dyd.-wyr. z informatyki dla klas I Bernaczyk L. - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
14:40-15:25
informatyka
Bernaczyk L. (9)

Dziennik Zaj. rekreac.-sport. - Czaplejewicz T. - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
15:30-17:00
wf
Czaplejewicz T. (sala gimn)

Dziennik zaj. wyrów. rosyjski Savitskaja - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
15:35-16:20
j. rosyjski
Savitskaya X. (28)

Dziennik Zajęcia dodatkowe Bednarek M. - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
10:55-11:40
j. angielski
Bednarek M. (5)

Dziennik Zajęcia dodatkowe kl. 1b,1de,2de,3b Wojciechowska A. - plan lekcji

Brak planu dla dziennika.

Dziennik Zajęcia dodatkowe klasa 2a Zbierska J. - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:00-08:55
matematyka
Zbierska J. (7)
15:35-16:20
matematyka
Zbierska J. (7)

Dziennik Zajęcia dodatkowe Najgrakowska A. - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
15:25-16:10
j. angielski
Najgrakowska A. (17)

Dziennik Zajęcia dodatkowe Napierała A. - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
15:35-16:20
j. angielski
Napierała A. (16)

Dziennik Zajęcia dyd. - wyr. Buczek M. - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
15:35-16:20
pozal.inne
Buczek M. (23)

Dziennik Zajęcia rekreacyjno - sportowe Grabarek M. - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
15:30-17:00
wf
Grabarek M. (SG_1)

Dziennik Zajęcia specjalistyczne Kania K. - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
10:00-11:00
pozal.inne
Kania K. (@)

Dziennik Zajęcia wyrównawcze Kondratowicz D. - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
15:25-16:10
j. niemiecki
Kondratowicz D. (33)

Dziennik Zapytaj Sokratesa Nowak P. - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
13:45-14:30
etyka
Nowak P. (31)
14:40-15:25
etyka
Nowak P. (31)