Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | etyka 1 etyka - Nowak P. (5) |
etyka 1 etyka - Nowak P. (5) |
j. niemiecki 1 B niem 1/2 2h Pr - Przewoźna M. (15) |
||
1 | 08:00-08:45 | j. angielski 1 B ang 1b1 3h Na - Napierała A. (16) |
wf 1 B wf 1/2 Gm - Grabarek M. (SG_1) wf 1 B wf 2/2 La - Lambryczak E. (SG_3) |
j. polski 1 B Humanistyczna dziennikarska - Wojciechowska A. (27) |
wychowanie do życia w rodzinie 1 B wdż - Buczek M. (24) |
|
2 | 08:55-09:40 | matematyka 1 B Humanistyczna dziennikarska - Besz D. (37) |
wf 1 B wf 1/2 Gm - Grabarek M. (SG_1) wf 1 B wf 2/2 La - Lambryczak E. (SG_3) |
j. polski 1 B Humanistyczna dziennikarska - Wojciechowska A. (27) |
wf 1 B wf 1/2 Gm - Grabarek M. (SG_1) wf 1 B wf 2/2 La - Lambryczak E. (SG_3) |
|
3 | 09:50-10:35 | edukacja dla bezpieczeństwa 1 B Humanistyczna dziennikarska - Materniak I. (13) |
j. angielski 1 B ang 1b2 3h bm - Bednarek M. (5) |
matematyka 1 B Humanistyczna dziennikarska - Besz D. (37) |
j. angielski 1 B ang 1b2 3h bm - Bednarek M. (5) informatyka 1 B inf Zb - Zbierska J. (9) |
przedsiębiorczość 1 B Humanistyczna dziennikarska - Niewiadomska A. (11) |
4 | 10:55-11:40 | przedsiębiorczość 1 B Humanistyczna dziennikarska - Niewiadomska A. (11) |
j. polski 1 B Humanistyczna dziennikarska - Wojciechowska A. (27) |
geografia 1 B Humanistyczna dziennikarska - Arndt A. (25) |
fizyka 1 B Humanistyczna dziennikarska - Nowak E. (7) |
zajęcia z wychowawcą 1 B Humanistyczna dziennikarska - Besz D. (37) |
5 | 11:50-12:35 | historia 1 B Humanistyczna dziennikarska - Buczek M. (23) |
matematyka 1 B Humanistyczna dziennikarska - Besz D. (37) |
chemia 1 B Humanistyczna dziennikarska - Niewiadomska A. (11) |
j. angielski 1 B ang 1b1 3h Na - Napierała A. (16) j. angielski 1 B ang 1b2 3h bm - Bednarek M. (5) |
wiedza o kulturze 1 B Humanistyczna dziennikarska - Iglewska M. (35) |
6 | 12:45-13:30 | j. polski 1 B Humanistyczna dziennikarska - Wojciechowska A. (27) |
j. angielski 1 B ang 1b1 3h Na - Napierała A. (16) informatyka 1 B inf BL - Bernaczyk L. (9) |
j. polski 1 B Humanistyczna dziennikarska - Wojciechowska A. (27) |
matematyka 1 B Humanistyczna dziennikarska - Besz D. (37) |
|
7 | 13:45-14:30 | biologia 1 B Humanistyczna dziennikarska - Senger J. (3) |
religia 1 B religia - Bałoniak A. (13) opieka nad uczniami 1 B religia nieuczęszczający - Pilc-Zdziabek A. (biblioteka) |
j. polski 1 B Humanistyczna dziennikarska - Wojciechowska A. (27) |
historia 1 B Humanistyczna dziennikarska - Buczek M. (23) |
|
8 | 14:40-15:25 | wos 1 B Humanistyczna dziennikarska - Buczek M. (23) |
religia 1 B religia - Bałoniak A. (13) opieka nad uczniami 1 B religia nieuczęszczający środa - Pilc-Zdziabek A. (biblioteka) |
j. rosyjski 1 B ros 1r1 2h - Bednarek B. (28) |
||
9 | 15:35-16:20 | j. niemiecki 1 B niem 1/2 2h Pr - Przewoźna M. (15) |
j. rosyjski 1 B ros 1r1 2h - Bednarek B. (28) |
|||
10 | 16:30-17:15 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | etyka 1 etyka - Nowak P. (5) |
j. niemiecki 1 CDE niem 1n3 KD - Kondratowicz D. (15) |
etyka 1 etyka - Nowak P. (5) |
religia 1 C religia - Bałoniak A. (13) |
|
1 | 08:00-08:45 | j. angielski 1 C ang 1c1 bm 2/2 - Bednarek M. (5) j. angielski 1 C ang 1c2 Ng 1/2 - Najgrakowska A. (17) |
j. niemiecki 1 CDE niem 1n3 KD - Kondratowicz D. (15) |
biologia 1 C Biologiczno-chemiczna - Polus M. (5) |
zajęcia z wychowawcą 1 C Biologiczno-chemiczna - Polus M. (3) |
wf 1 C wf 2/2 Gm - Grabarek M. (SG_1) j. angielski 1 C ang 1c2 Ng 1/2 - Najgrakowska A. (17) |
2 | 08:55-09:40 | wf 1 C wf 1/2 CT - Czaplejewicz T. (SG_1) j. angielski 1 C ang 1c1 bm 2/2 - Bednarek M. (5) |
wos 1 C Biologiczno-chemiczna - Buczek M. (23) |
historia 1 C Biologiczno-chemiczna - Buczek M. (23) |
przedsiębiorczość 1 C Biologiczno-chemiczna - Niewiadomska A. (11) |
j. polski 1 C Biologiczno-chemiczna - Małecka R. (29) |
3 | 09:50-10:35 | przedsiębiorczość 1 C Biologiczno-chemiczna - Niewiadomska A. (11) |
religia 1 C religia - Bałoniak A. (13) opieka nad uczniami 1 C religia nieuczęszczających - Pilc-Zdziabek A. (biblioteka) |
chemia 1 C Biologiczno-chemiczna - Niewiadomska A. (11) |
wf 1 C wf 1/2 CT - Czaplejewicz T. (SG_1) wf 1 C wf 2/2 Gm - Grabarek M. (SG_1) |
j. polski 1 C Biologiczno-chemiczna - Małecka R. (29) |
4 | 10:55-11:40 | edukacja dla bezpieczeństwa 1 C Biologiczno-chemiczna - Materniak I. (13) |
matematyka 1 C Biologiczno-chemiczna - Besz D. (37) |
matematyka 1 C Biologiczno-chemiczna - Besz D. (37) |
j. polski 1 C Biologiczno-chemiczna - Małecka R. (29) |
wiedza o kulturze 1 C Biologiczno-chemiczna - Iglewska M. (35) |
5 | 11:50-12:35 | matematyka 1 C Biologiczno-chemiczna - Besz D. (37) |
informatyka 1 C inf 1/2 - Bernaczyk L. (9) wf 1 C wf 2/2 Gm - Grabarek M. (SG_1) |
j. angielski 1 C ang 1c1 bm 2/2 - Bednarek M. (5) j. angielski 1 C ang 1c2 Ng 1/2 - Najgrakowska A. (17) |
fizyka 1 C Biologiczno-chemiczna - Nowak E. (7) |
historia 1 C Biologiczno-chemiczna - Buczek M. (23) |
6 | 12:45-13:30 | j. polski 1 C Biologiczno-chemiczna - Małecka R. (29) |
j. polski 1 C Biologiczno-chemiczna - Małecka R. (29) |
j. angielski 1 C ang 1c1 bm 2/2 - Bednarek M. (5) j. angielski 1 C ang 1c2 Ng 1/2 - Najgrakowska A. (17) |
j. angielski 1 C ang 1c1 bm 2/2 - Bednarek M. (5) j. angielski 1 C ang 1c2 Ng 1/2 - Najgrakowska A. (17) |
informatyka 1 C inf 2/2 - Bernaczyk L. (9) wf 1 C wf 1/2 CT - Czaplejewicz T. (SG_1) |
7 | 13:45-14:30 | j. rosyjski 1 CDE ros 1r2 BB - Bednarek B. (28) wychowanie do życia w rodzinie 1 C wdż - Buczek M. (24) Lekcja zapisana dla dni: 2017-01-23, 2017-02-06, 2017-02-20, 2017-03-06, 2017-03-20, 2017-04-03, 2017-04-17, 2017-05-01, 2017-05-15, 2017-05-29, 2017-06-12, |
geografia 1 C Biologiczno-chemiczna - Arndt A. (25) |
j. niemiecki 1 C niem 2h KD - Kondratowicz D. (33) |
j. rosyjski 1 CDE ros 1r2 BB - Bednarek B. (28) |
|
8 | 14:40-15:25 | j. niemiecki 1 C niem 2h KD - Kondratowicz D. (33) |
||||
9 | 15:35-16:20 | |||||
10 | 16:30-17:15 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | j. niemiecki 1 DE niem 2h Pr - Przewoźna M. (33) |
j. niemiecki 1 CDE niem 1n3 KD - Kondratowicz D. (15) |
|||
1 | 08:00-08:45 | edukacja dla bezpieczeństwa 1 DE Turystyczno-Europejska - Materniak I. (13) |
j. niemiecki 1 CDE niem 1n3 KD - Kondratowicz D. (15) |
technologie mobilne w projektach interdyscyplinarnych 1 DE Turystyczno-Europejska - Iglewska M. (35) |
j. niemiecki 1 DE niem 2h Pr - Przewoźna M. (33) |
geografia 1 DE Turystyczno-Europejska - Arndt A. (25) |
2 | 08:55-09:40 | wos 1 DE Turystyczno-Europejska - Szpak K. (24) |
historia 1 DE Turystyczno-Europejska - Szpak K. (24) |
biologia 1 DE Turystyczno-Europejska - Polus M. (3) |
religia 1 DE religia - Bałoniak A. (13) opieka nad uczniami 1 DE religia nieuczęszczający czwartek - Pilc-Zdziabek A. (biblioteka) |
matematyka 1 DE Turystyczno-Europejska - Piechocki S. (32) |
3 | 09:50-10:35 | historia 1 DE Turystyczno-Europejska - Szpak K. (24) |
j. polski 1 DE Turystyczno-Europejska - Wojciechowska A. (27) |
wf 1 D wf 1/2 La - Lambryczak E. (SG_3) informatyka 1 E inf 2/2 BL - Bernaczyk L. (9) |
przedsiębiorczość 1 DE Turystyczno-Europejska - Niewiadomska A. (11) |
wiedza o kulturze 1 DE Turystyczno-Europejska - Iglewska M. (35) |
4 | 10:55-11:40 | j. polski 1 DE Turystyczno-Europejska - Wojciechowska A. (27) |
chemia 1 DE Turystyczno-Europejska - Niewiadomska A. (11) |
wf 1 E wf 2/2 CT - Czaplejewicz T. (SG_1) informatyka 1 D inf 1/2 BL - Bernaczyk L. (9) |
wf 1 D wf 1/2 La - Lambryczak E. (SG_3) wf 1 E wf 2/2 CT - Czaplejewicz T. (SG_1) |
j. angielski 1 DE ang 1d1 bm 4h - Bednarek M. (5) j. angielski 1 DE ang 1d2 Na 4h - Napierała A. (16) |
5 | 11:50-12:35 | j. polski 1 DE Turystyczno-Europejska - Wojciechowska A. (27) |
zajęcia z wychowawcą 1 DE Turystyczno-Europejska - Piechocki S. (32) |
j. polski 1 DE Turystyczno-Europejska - Wojciechowska A. (27) |
wf 1 D wf 1/2 La - Lambryczak E. (SG_3) wf 1 E wf 2/2 CT - Czaplejewicz T. (SG_1) |
j. angielski 1 DE ang 1d1 bm 4h - Bednarek M. (5) j. angielski 1 DE ang 1d2 Na 4h - Napierała A. (16) |
6 | 12:45-13:30 | matematyka 1 DE Turystyczno-Europejska - Piechocki S. (32) |
j. polski 1 DE Turystyczno-Europejska - Wojciechowska A. (27) |
matematyka 1 DE Turystyczno-Europejska - Piechocki S. (32) |
fizyka 1 DE Turystyczno-Europejska - Nowak E. (7) |
przedsiębiorczość 1 DE Turystyczno-Europejska - Niewiadomska A. (11) |
7 | 13:45-14:30 | j. rosyjski 1 CDE ros 1r2 BB - Bednarek B. (28) |
j. angielski 1 DE ang 1d1 bm 4h - Bednarek M. (5) |
j. angielski 1 DE ang 1d2 Na 4h - Napierała A. (16) |
j. rosyjski 1 CDE ros 1r2 BB - Bednarek B. (28) |
religia 1 DE religia - Bałoniak A. (13) |
8 | 14:40-15:25 | j. angielski 1 DE ang 1d1 bm 4h - Bednarek M. (5) |
j. angielski 1 DE ang 1d2 Na 4h - Napierała A. (16) |
|||
9 | 15:35-16:20 | |||||
10 | 16:30-17:15 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | |||||
1 | 08:00-08:45 | historia 2 A Humanistyczna dwuprofilowa hist. szt./wos - Szpak K. (24) |
historia 2 A Humanistyczna dwuprofilowa hist. szt./wos - Szpak K. (24) |
|||
2 | 08:55-09:40 | przyroda 2 A Humanistyczna dwuprofilowa hist. szt./wos - Senger J. (3) |
matematyka 2 A Humanistyczna dwuprofilowa hist. szt./wos - Zbierska J. (7) |
religia 2 A religia - Bałoniak A. (13) etyka 2 etyka - Nowak P. (5) |
wf 2 A 1/2 wf hs CT - Czaplejewicz T. (SG_1) wf 2 A 2/2 wf wos Gm - Grabarek M. (SG_2) |
historia sztuki 2 A sztuka - Iglewska M. (35) |
3 | 09:50-10:35 | matematyka 2 A Humanistyczna dwuprofilowa hist. szt./wos - Zbierska J. (7) |
matematyka 2 A Humanistyczna dwuprofilowa hist. szt./wos - Zbierska J. (7) |
historia sztuki 2 A sztuka - Iglewska M. (35) wos 2 A wos - Szpak K. (24) |
religia 2 A religia - Bałoniak A. (13) etyka 2 etyka - Nowak P. (15) opieka nad uczniami 2 A religia nieuczęszczających czwartek - Pilc-Zdziabek A. (biblioteka) |
wf 2 A 1/2 wf hs CT - Czaplejewicz T. (SG_1) wf 2 A 2/2 wf wos Gm - Grabarek M. (SG_2) |
4 | 10:55-11:40 | matematyka 2 A Humanistyczna dwuprofilowa hist. szt./wos - Zbierska J. (7) |
j. polski 2 A Humanistyczna dwuprofilowa hist. szt./wos - Bednarek B. (28) |
historia sztuki 2 A sztuka - Iglewska M. (35) wos 2 A wos - Szpak K. (24) |
statystyka w praktyce 2 A Humanistyczna dwuprofilowa hist. szt./wos - Zbierska J. (9) |
wf 2 A 1/2 wf hs CT - Czaplejewicz T. (SG_1) wf 2 A 2/2 wf wos Gm - Grabarek M. (SG_2) |
5 | 11:50-12:35 | j. polski 2 A Humanistyczna dwuprofilowa hist. szt./wos - Bednarek B. (28) |
j. polski 2 A Humanistyczna dwuprofilowa hist. szt./wos - Bednarek B. (28) |
j. polski 2 A Humanistyczna dwuprofilowa hist. szt./wos - Bednarek B. (28) |
matematyka 2 A Humanistyczna dwuprofilowa hist. szt./wos - Zbierska J. (9) |
historia 2 A Humanistyczna dwuprofilowa hist. szt./wos - Szpak K. (24) |
6 | 12:45-13:30 | j. polski 2 A Humanistyczna dwuprofilowa hist. szt./wos - Bednarek B. (28) |
przyroda 2 A Humanistyczna dwuprofilowa hist. szt./wos - Senger J. (3) |
j. polski 2 A Humanistyczna dwuprofilowa hist. szt./wos - Bednarek B. (28) |
j. polski 2 A Humanistyczna dwuprofilowa hist. szt./wos - Bednarek B. (28) |
zajęcia z wychowawcą 2 A Humanistyczna dwuprofilowa hist. szt./wos - Bednarek B. (28) |
7 | 13:45-14:30 | historia 2 A Humanistyczna dwuprofilowa hist. szt./wos - Szpak K. (24) |
j. angielski 2 A-2a1 ang 3h Na * - Napierała A. (16) |
j. niemiecki 2 A-niem 2h Pr - Przewoźna M. (16) j. rosyjski 2 A-2r1 ros BB - Bednarek B. (28) |
historia sztuki 2 A sztuka - Iglewska M. (35) wos 2 A wos - Szpak K. (24) |
j. angielski 2 A ang 3h 1/4 Va - Górna A. (31) |
8 | 14:40-15:25 | historia 2 A Humanistyczna dwuprofilowa hist. szt./wos - Szpak K. (24) |
j. angielski 2 A-2a1 ang 3h Na * - Napierała A. (16) |
j. niemiecki 2 A-niem 2h Pr - Przewoźna M. (16) j. rosyjski 2 A-2r1 ros BB - Bednarek B. (28) |
historia sztuki 2 A sztuka - Iglewska M. (35) wos 2 A wos - Szpak K. (24) |
j. angielski 2 A ang 3h 1/4 Va - Górna A. (31) |
9 | 15:35-16:20 | j. angielski 2 A-2a1 ang 3h Na * - Napierała A. (16) j. angielski 2 A ang 3h 1/4 Va - Górna A. (31) |
||||
10 | 16:30-17:15 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | |||||
1 | 08:00-08:45 | j. niemiecki 2 BC,DE niem 3h Pr 2n1 - Przewoźna M. (33) |
matematyka 2 B mat R - Piechocki S. (32) |
religia 2 BC religia - Bałoniak A. (13) |
j. angielski 2 BC 2b2 ang 3h - Górna A. (31) |
j. polski 2 BC Ekonomiczno-Biologiczno-Chemiczna - Wojciechowska A. (27) |
2 | 08:55-09:40 | j. polski 2 BC Ekonomiczno-Biologiczno-Chemiczna - Wojciechowska A. (27) |
matematyka 2 B mat R - Piechocki S. (32) chemia 2 C chemia - Niewiadomska A. (11) |
matematyka 2 C mat - Piechocki S. (32) technologie mobilne w projektach interdyscyplinarnych 2 B technologie - Bernaczyk L. (9) |
historia i społeczeństwo 2 BC Ekonomiczno-Biologiczno-Chemiczna - Szpak K. (24) |
j. polski 2 BC Ekonomiczno-Biologiczno-Chemiczna - Wojciechowska A. (27) |
3 | 09:50-10:35 | wf 2 C 2/2 wf La - Lambryczak E. (SG_3) matematyka 2 B mat R - Piechocki S. (32) |
zajęcia z wychowawcą 2 BC Ekonomiczno-Biologiczno-Chemiczna - Niewiadomska A. (11) |
matematyka 2 C mat - Piechocki S. (32) geografia 2 B geografia - Arndt A. (25) |
matematyka 2 B mat R - Piechocki S. (32) biologia 2 C biologia - Polus M. (5) |
matematyka 2 C mat - Piechocki S. (32) geografia 2 B geografia - Arndt A. (25) |
4 | 10:55-11:40 | geografia 2 B geografia - Arndt A. (25) biologia 2 C biologia - Polus M. (5) |
matematyka 2 C mat - Piechocki S. (32) geografia 2 B geografia - Arndt A. (25) |
matematyka 2 B mat R - Piechocki S. (32) biologia 2 C biologia - Polus M. (5) |
matematyka 2 B mat R - Piechocki S. (32) biologia 2 C biologia - Polus M. (5) |
informatyka 2 B-1/2 inf BL - Bernaczyk L. (9) chemia 2 C chemia - Niewiadomska A. (11) |
5 | 11:50-12:35 | informatyka 2 B-1/2 inf BL - Bernaczyk L. (9) matematyka 2 C mat - Piechocki S. (32) |
j. polski 2 BC Ekonomiczno-Biologiczno-Chemiczna - Wojciechowska A. (27) |
matematyka 2 B mat R - Piechocki S. (32) biologia 2 C biologia - Polus M. (5) |
nauka o języku 2 BC Ekonomiczno-Biologiczno-Chemiczna - Wojciechowska A. (27) |
informatyka 2 B-1/2 inf BL - Bernaczyk L. (9) chemia 2 C chemia - Niewiadomska A. (11) |
6 | 12:45-13:30 | informatyka 2 B-1/2 inf BL - Bernaczyk L. (9) chemia 2 C chemia - Niewiadomska A. (11) |
geografia 2 B geografia - Arndt A. (25) chemia 2 C chemia - Niewiadomska A. (11) |
wf 2 B 1/2 wf CT - Czaplejewicz T. (SG_1) wf 2 C 2/2 wf La - Lambryczak E. (SG_3) |
j. polski 2 BC Ekonomiczno-Biologiczno-Chemiczna - Wojciechowska A. (27) |
historia i społeczeństwo 2 BC Ekonomiczno-Biologiczno-Chemiczna - Szpak K. (24) |
7 | 13:45-14:30 | wf 2 B 1/2 wf CT - Czaplejewicz T. (SG_1) statystyka w praktyce 2 C statystyka - Piechocki S. (32) |
j. niemiecki 2 BC,DE niem 3h Pr 2n1 - Przewoźna M. (33) j. angielski 2 BC 2b2 ang 3h - Górna A. (31) |
j. angielski 2 BC,DE ang 2h 2an - Najgrakowska A. (17) j. angielski 2 BC-2b1 ang 3h - Górna A. (31) |
wf 2 B 1/2 wf CT - Czaplejewicz T. (SG_1) wf 2 C 2/2 wf La - Lambryczak E. (SG_3) |
j. niemiecki 2 BC Pr niem 2h - Przewoźna M. (15) |
8 | 14:40-15:25 | j. angielski 2 BC-2b1 ang 3h - Górna A. (31) j. rosyjski 2 BC,DE ros 2h BB 2r2 - Bednarek B. (28) |
j. niemiecki 2 BC,DE niem 3h Pr 2n1 - Przewoźna M. (33) j. angielski 2 BC 2b2 ang 3h - Górna A. (31) |
j. angielski 2 BC,DE ang 2h 2an - Najgrakowska A. (17) j. angielski 2 BC-2b1 ang 3h - Górna A. (31) |
religia 2 BC religia - Bałoniak A. (13) |
j. niemiecki 2 BC Pr niem 2h - Przewoźna M. (15) |
9 | 15:35-16:20 | j. rosyjski 2 BC,DE ros 2h BB 2r2 - Bednarek B. (28) |
||||
10 | 16:30-17:15 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | |||||
1 | 08:00-08:45 | j. niemiecki 2 BC,DE niem 3h Pr 2n1 - Przewoźna M. (33) |
j. angielski 2 E ang 5h Ng 2d1 - Najgrakowska A. (17) |
j. polski 2 D/E Turystyczno-Europejska dwuprofilowa - Małecka R. (29) |
historyczne atrakcje Polski 2 D historyczne .... - Iglewska M. (35) |
j. angielski 2 D ang 5h bm 2d2 - Bednarek M. (5) |
2 | 08:55-09:40 | biologia 2 D biologia - Polus M. (7) wos 2 E wos - Buczek M. (23) |
j. angielski 2 E ang 5h Ng 2d1 - Najgrakowska A. (17) j. angielski 2 D ang 5h bm 2d2 - Bednarek M. (5) |
j. polski 2 D/E Turystyczno-Europejska dwuprofilowa - Małecka R. (29) |
j. polski 2 D/E Turystyczno-Europejska dwuprofilowa - Małecka R. (29) |
geografia 2 D/E Turystyczno-Europejska dwuprofilowa - Arndt A. (25) |
3 | 09:50-10:35 | j. angielski 2 E ang 5h Ng 2d1 - Najgrakowska A. (17) j. angielski 2 D ang 5h bm 2d2 - Bednarek M. (5) |
wf 2 E 2/2 wf La - Lambryczak E. (SG_3) wf 2 D 1/2 wf Gm - Grabarek M. (SG_2) |
biologia 2 D biologia - Polus M. (7) wos 2 E wos - Buczek M. (23) |
j. polski 2 D/E Turystyczno-Europejska dwuprofilowa - Małecka R. (29) |
biologia 2 D biologia - Polus M. (7) wos 2 E wos - Buczek M. (23) |
4 | 10:55-11:40 | matematyka 2 D/E Turystyczno-Europejska dwuprofilowa - Besz D. (37) |
wf 2 D 1/2 wf Gm - Grabarek M. (SG_2) wos 2 E wos - Buczek M. (23) |
wf 2 E 2/2 wf La - Lambryczak E. (SG_3) wf 2 D 1/2 wf Gm - Grabarek M. (SG_2) |
matematyka 2 D/E Turystyczno-Europejska dwuprofilowa - Besz D. (37) |
wf 2 E 2/2 wf La - Lambryczak E. (SG_3) biologia 2 D biologia - Polus M. (7) |
5 | 11:50-12:35 | geografia 2 D/E Turystyczno-Europejska dwuprofilowa - Arndt A. (25) |
j. polski 2 D/E Turystyczno-Europejska dwuprofilowa - Małecka R. (29) |
geografia 2 D/E Turystyczno-Europejska dwuprofilowa - Arndt A. (25) |
religia 2 DE religia - Bałoniak A. (13) opieka nad uczniami 2 DE religia nieuczęszczający - Pilc-Zdziabek A. (biblioteka) |
matematyka 2 D/E Turystyczno-Europejska dwuprofilowa - Besz D. (37) |
6 | 12:45-13:30 | geografia 2 D/E Turystyczno-Europejska dwuprofilowa - Arndt A. (25) |
matematyka 2 D/E Turystyczno-Europejska dwuprofilowa - Besz D. (37) |
geografia 2 D/E Turystyczno-Europejska dwuprofilowa - Arndt A. (25) |
biologia 2 D biologia - Polus M. (3) edukacja europejska 2 E edukacja...... - Arndt A. (25) |
historia i społeczeństwo 2 D/E Turystyczno-Europejska dwuprofilowa - Buczek M. (23) |
7 | 13:45-14:30 | zajęcia z wychowawcą 2 D/E Turystyczno-Europejska dwuprofilowa - Najgrakowska A. (17) |
j. niemiecki 2 BC,DE niem 3h Pr 2n1 - Przewoźna M. (33) j. niemiecki 2 DE niem 2h KD 2n2 - Kondratowicz D. (33) |
j. angielski 2 BC,DE ang 2h 2an - Najgrakowska A. (17) j. angielski 2 D ang 5h bm 2d2 - Bednarek M. (5) |
j. angielski 2 E ang 5h Ng 2d1 - Najgrakowska A. (17) |
historia i społeczeństwo 2 D/E Turystyczno-Europejska dwuprofilowa - Buczek M. (23) |
8 | 14:40-15:25 | j. rosyjski 2 BC,DE ros 2h BB 2r2 - Bednarek B. (28) |
j. niemiecki 2 BC,DE niem 3h Pr 2n1 - Przewoźna M. (33) j. niemiecki 2 DE niem 2h KD 2n2 - Kondratowicz D. (33) |
j. angielski 2 BC,DE ang 2h 2an - Najgrakowska A. (17) j. angielski 2 D ang 5h bm 2d2 - Bednarek M. (5) |
j. angielski 2 E ang 5h Ng 2d1 - Najgrakowska A. (17) |
religia 2 DE religia - Bałoniak A. (13) |
9 | 15:35-16:20 | j. rosyjski 2 BC,DE ros 2h BB 2r2 - Bednarek B. (28) |
||||
10 | 16:30-17:15 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | |||||
1 | 08:00-08:45 | j. rosyjski 3 AB ros 2h 3r1 BB - Bednarek B. (28) |
j. polski 3 A Humanistyczna z historią sztuki - Małecka R. (29) |
j. angielski 3 A ang 3h Na - Napierała A. (16) |
historia sztuki 3 A Humanistyczna z historią sztuki - Iglewska M. (35) |
|
2 | 08:55-09:40 | j. niemiecki 3 A niem 2h Pr - Przewoźna M. (15) j. rosyjski 3 AB ros 2h 3r1 BB - Bednarek B. (28) |
j. polski 3 A Humanistyczna z historią sztuki - Małecka R. (29) |
historia sztuki 3 A Humanistyczna z historią sztuki - Iglewska M. (35) |
j. niemiecki 3 A niem 2h Pr - Przewoźna M. (15) |
przyroda 3 A Humanistyczna z historią sztuki - Senger J. (3) |
3 | 09:50-10:35 | historia 3 A Humanistyczna z historią sztuki - Buczek M. (23) |
historia 3 A Humanistyczna z historią sztuki - Buczek M. (23) |
j. polski 3 A Humanistyczna z historią sztuki - Małecka R. (29) |
historia sztuki 3 A Humanistyczna z historią sztuki - Iglewska M. (35) |
matematyka 3 A Humanistyczna z historią sztuki - Besz D. (37) |
4 | 10:55-11:40 | j. polski 3 A Humanistyczna z historią sztuki - Małecka R. (29) |
religia 3 ADE religia - Bałoniak A. (13) opieka nad uczniami 3 ADE religia nieuczęszczających - Pilc-Zdziabek A. (biblioteka) etyka 3 etyka - Nowak P. (31) |
historia 3 A Humanistyczna z historią sztuki - Buczek M. (23) |
religia 3 ADE religia - Bałoniak A. (13) opieka nad uczniami 3 ADE religia nieuczęszczających - Pilc-Zdziabek A. (biblioteka) etyka 3 etyka - Nowak P. (31) |
j. polski 3 A Humanistyczna z historią sztuki - Małecka R. (29) |
5 | 11:50-12:35 | j. polski 3 A Humanistyczna z historią sztuki - Małecka R. (29) |
przyroda 3 A Humanistyczna z historią sztuki - Senger J. (3) |
historia 3 A Humanistyczna z historią sztuki - Buczek M. (23) |
matematyka 3 A Humanistyczna z historią sztuki - Besz D. (37) |
wf 3 A wf Gm - Grabarek M. (SG_2) |
6 | 12:45-13:30 | matematyka 3 A Humanistyczna z historią sztuki - Besz D. (37) |
zajęcia z wychowawcą 3 A Humanistyczna z historią sztuki - Buczek M. (23) |
historia sztuki 3 A Humanistyczna z historią sztuki - Iglewska M. (35) |
j. polski 3 A Humanistyczna z historią sztuki - Małecka R. (29) |
j. niemiecki 3 AC niem 3h 3n1 - Przewoźna M. (5) |
7 | 13:45-14:30 | j. niemiecki 3 AC niem 3h 3n1 - Przewoźna M. (5) |
wf 3 A wf Gm - Grabarek M. (SG_2) |
j. angielski 3 A ang 3h Na - Napierała A. (16) |
j. angielski 3 ABC ang 2h 3an Na - Napierała A. (16) |
|
8 | 14:40-15:25 | j. niemiecki 3 AC niem 3h 3n1 - Przewoźna M. (5) |
wf 3 A wf Gm - Grabarek M. (SG_2) |
j. angielski 3 A ang 3h Na - Napierała A. (16) |
j. angielski 3 ABC ang 2h 3an Na - Napierała A. (16) |
|
9 | 15:35-16:20 | |||||
10 | 16:30-17:15 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | |||||
1 | 08:00-08:45 | j. rosyjski 3 AB ros 2h 3r1 BB - Bednarek B. (28) |
religia 3 B-religia - Bałoniak A. (13) |
wf 3 B-1/2 wf Cz - Czaplejewicz T. (SG_1) wf 3 B wf La - Lambryczak E. (SG_3) |
||
2 | 08:55-09:40 | j. rosyjski 3 AB ros 2h 3r1 BB - Bednarek B. (28) |
j. polski 3 B Humanistyczna e-klasa - Wojciechowska A. (27) |
j. angielski 3 B ang 3h 1 Na - Napierała A. (16) j. angielski 3 B ang 3h 2 bm - Bednarek M. (5) |
matematyka 3 B Humanistyczna e-klasa - Besz D. (37) |
przyroda 3 B Humanistyczna e-klasa - Polus M. (7) |
3 | 09:50-10:35 | j. polski 3 B Humanistyczna e-klasa - Wojciechowska A. (27) |
wos 3 B Humanistyczna e-klasa - Szpak K. (24) |
j. polski 3 B Humanistyczna e-klasa - Wojciechowska A. (27) |
wos 3 B Humanistyczna e-klasa - Szpak K. (25) |
j. polski 3 B Humanistyczna e-klasa - Wojciechowska A. (27) |
4 | 10:55-11:40 | wos 3 B Humanistyczna e-klasa - Szpak K. (24) |
historia 3 B Humanistyczna e-klasa - Szpak K. (24) |
j. polski 3 B Humanistyczna e-klasa - Wojciechowska A. (27) |
j. polski 3 B Humanistyczna e-klasa - Wojciechowska A. (27) |
j. polski 3 B Humanistyczna e-klasa - Wojciechowska A. (27) |
5 | 11:50-12:35 | wos 3 B Humanistyczna e-klasa - Szpak K. (24) |
historia 3 B Humanistyczna e-klasa - Szpak K. (24) |
j. niemiecki 3 B niem 2h Pr - Przewoźna M. (15) religia 3 B-religia - Bałoniak A. (13) |
historia 3 B Humanistyczna e-klasa - Szpak K. (24) |
j. niemiecki 3 B niem 2h Pr - Przewoźna M. (15) |
6 | 12:45-13:30 | zajęcia z wychowawcą 3 B Humanistyczna e-klasa - Szpak K. (24) |
przyroda 3 B Humanistyczna e-klasa - Polus M. (3) |
matematyka 3 B Humanistyczna e-klasa - Besz D. (37) |
historia 3 B Humanistyczna e-klasa - Szpak K. (24) |
|
7 | 13:45-14:30 | j. angielski 3 B ang 3h 1 Na - Napierała A. (16) |
matematyka 3 B Humanistyczna e-klasa - Besz D. (37) |
wf 3 B-1/2 wf Cz - Czaplejewicz T. (SG_1) wf 3 B wf La - Lambryczak E. (SG_3) |
j. angielski 3 B ang 3h 2 bm - Bednarek M. (5) |
|
8 | 14:40-15:25 | j. angielski 3 B ang 3h 1 Na - Napierała A. (16) |
wf 3 B-1/2 wf Cz - Czaplejewicz T. (SG_1) wf 3 B wf La - Lambryczak E. (SG_3) |
j. angielski 3 B ang 3h 2 bm - Bednarek M. (5) |
||
9 | 15:35-16:20 | |||||
10 | 16:30-17:15 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | |||||
1 | 08:00-08:45 | historia i społeczeństwo 3 C Biologiczno-chemiczna - Buczek M. (23) |
j. angielski 3 C ang 3h 3c1 bm - Bednarek M. (5) |
j. niemiecki 3 C niem 2h 3n2 KD - Kondratowicz D. (33) |
||
2 | 08:55-09:40 | j. polski 3 C Biologiczno-chemiczna - Małecka R. (29) |
wf 3 C-1/2 wf CT - Czaplejewicz T. (SG_1) wf 3 C-2/2 wf La - Lambryczak E. (SG_3) |
j. niemiecki 3 C niem 2h 3n2 KD - Kondratowicz D. (33) |
j. angielski 3 C ang 3h 3c2 Na - Napierała A. (16) |
j. angielski 3 C ang 3h 3c1 bm - Bednarek M. (5) |
3 | 09:50-10:35 | zajęcia z wychowawcą 3 C Biologiczno-chemiczna - Małecka R. (29) |
biologia 3 C Biologiczno-chemiczna - Senger J. (3) |
religia 3 C-religia - Bałoniak A. (13) opieka nad uczniami 3 C-religia nieuczęszczających - Pilc-Zdziabek A. (biblioteka) |
j. angielski 3 C ang 3h 3c2 Na - Napierała A. (16) |
biologia 3 C Biologiczno-chemiczna - Senger J. (3) |
4 | 10:55-11:40 | wf 3 C-1/2 wf CT - Czaplejewicz T. (SG_1) wf 3 C-2/2 wf La - Lambryczak E. (SG_3) |
j. polski 3 C Biologiczno-chemiczna - Małecka R. (29) |
chemia 3 C Biologiczno-chemiczna - Niewiadomska A. (11) |
chemia 3 C Biologiczno-chemiczna - Niewiadomska A. (11) |
biologia 3 C Biologiczno-chemiczna - Senger J. (3) |
5 | 11:50-12:35 | biologia 3 C Biologiczno-chemiczna - Senger J. (3) |
chemia 3 C Biologiczno-chemiczna - Niewiadomska A. (11) |
j. polski 3 C Biologiczno-chemiczna - Małecka R. (29) |
chemia 3 C Biologiczno-chemiczna - Niewiadomska A. (11) |
matematyka 3 C Biologiczno-chemiczna - Piechocki S. (32) |
6 | 12:45-13:30 | biologia 3 C Biologiczno-chemiczna - Senger J. (3) |
religia 3 C-religia - Bałoniak A. (13) opieka nad uczniami 3 C-religia nieuczęszczających - Pilc-Zdziabek A. (biblioteka) |
j. polski 3 C Biologiczno-chemiczna - Małecka R. (29) |
wf 3 C-1/2 wf CT - Czaplejewicz T. (SG_1) wf 3 C-2/2 wf La - Lambryczak E. (SG_3) |
j. angielski 3 C ang 3h 3c2 Na - Napierała A. (16) j. niemiecki 3 AC niem 3h 3n1 - Przewoźna M. (5) j. angielski 3 C ang 3h 3c1 bm - Bednarek M. (5) |
7 | 13:45-14:30 | j. niemiecki 3 AC niem 3h 3n1 - Przewoźna M. (5) |
matematyka 3 C Biologiczno-chemiczna - Piechocki S. (32) |
chemia 3 C Biologiczno-chemiczna - Niewiadomska A. (11) |
elementy biofizyki 3 C Biologiczno-chemiczna - Nowak E. (7) |
j. angielski 3 ABC ang 2h 3an Na - Napierała A. (16) j. rosyjski 3 CE ros 2h 3r2 BB - Bednarek B. (28) |
8 | 14:40-15:25 | j. niemiecki 3 AC niem 3h 3n1 - Przewoźna M. (5) |
matematyka 3 C Biologiczno-chemiczna - Piechocki S. (32) |
historia i społeczeństwo 3 C Biologiczno-chemiczna - Buczek M. (23) |
j. angielski 3 ABC ang 2h 3an Na - Napierała A. (16) j. rosyjski 3 CE ros 2h 3r2 BB - Bednarek B. (28) |
|
9 | 15:35-16:20 | |||||
10 | 16:30-17:15 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | |||||
1 | 08:00-08:45 | geograficzne atrakcje Polski 3 D geograficzne........... - Arndt A. (25) |
||||
2 | 08:55-09:40 | j. angielski 3 D ang 3h 3d1 Na - Napierała A. (16) j. angielski 3 E ang 3d2 6h Ng - Najgrakowska A. (17) |
statystyka w praktyce 3 D/E Turystyczna/europejska - Besz D. (37) |
geografia 3 D/E Turystyczna/europejska - Arndt A. (25) |
wf 3 E-2/2 wf La - Lambryczak E. (SG_3) biologia 3 D biologia - Polus M. (5) |
j. angielski 3 D ang 3h 3d1 Na - Napierała A. (16) j. angielski 3 E ang 3d2 6h Ng - Najgrakowska A. (17) |
3 | 09:50-10:35 | matematyka 3 D/E Turystyczna/europejska - Besz D. (37) |
j. polski 3 D/E Turystyczna/europejska - Małecka R. (29) |
wf 3 D-1/2 wf CT - Czaplejewicz T. (SG_1) j. angielski 3 E ang 3d2 6h Ng - Najgrakowska A. (17) |
matematyka 3 D/E Turystyczna/europejska - Besz D. (37) |
j. angielski 3 D ang 3h 3d1 Na - Napierała A. (16) j. angielski 3 E ang 3d2 6h Ng - Najgrakowska A. (17) |
4 | 10:55-11:40 | historia i społeczeństwo 3 D/E Turystyczna/europejska - Buczek M. (23) |
religia 3 ADE religia - Bałoniak A. (13) opieka nad uczniami 3 ADE religia nieuczęszczających - Pilc-Zdziabek A. (biblioteka) etyka 3 etyka - Nowak P. (31) |
j. polski 3 D/E Turystyczna/europejska - Małecka R. (29) |
religia 3 ADE religia - Bałoniak A. (13) opieka nad uczniami 3 ADE religia nieuczęszczających - Pilc-Zdziabek A. (biblioteka) etyka 3 etyka - Nowak P. (31) |
historia i społeczeństwo 3 D/E Turystyczna/europejska - Buczek M. (23) |
5 | 11:50-12:35 | wf 3 E-2/2 wf La - Lambryczak E. (SG_3) biologia 3 D biologia - Polus M. (5) |
geografia 3 D/E Turystyczna/europejska - Arndt A. (25) |
matematyka 3 D/E Turystyczna/europejska - Besz D. (37) |
biologia 3 D biologia - Polus M. (5) nauka o języku 3 E nauka o języku - Małecka R. (29) |
j. polski 3 D/E Turystyczna/europejska - Małecka R. (29) |
6 | 12:45-13:30 | wf 3 E-2/2 wf La - Lambryczak E. (SG_3) biologia 3 D biologia - Polus M. (5) |
j. niemiecki 3 D niem 2h 3n4 KD - Kondratowicz D. (33) j. niemiecki 3 E niem 2 h 3n5 Pr - Przewoźna M. (15) |
j. niemiecki 3 D niem 2h 3n4 KD - Kondratowicz D. (33) j. niemiecki 3 E niem 2 h 3n5 Pr - Przewoźna M. (15) |
zajęcia z wychowawcą 3 D/E Turystyczna/europejska - Napierała A. (16) |
j. polski 3 D/E Turystyczna/europejska - Małecka R. (29) |
7 | 13:45-14:30 | geografia 3 D/E Turystyczna/europejska - Arndt A. (25) |
geografia 3 D/E Turystyczna/europejska - Arndt A. (25) |
j. rosyjski 3 CE ros 2h 3r2 BB - Bednarek B. (28) |
||
8 | 14:40-15:25 | wf 3 D-1/2 wf CT - Czaplejewicz T. (SG_1) j. angielski 3 E ang 3d2 6h Ng - Najgrakowska A. (17) |
geografia 3 D/E Turystyczna/europejska - Arndt A. (25) |
j. rosyjski 3 CE ros 2h 3r2 BB - Bednarek B. (28) |
||
9 | 15:35-16:20 | wf 3 D-1/2 wf CT - Czaplejewicz T. (SG_1) |
j. angielski 3 E ang 3d2 6h Ng - Najgrakowska A. (17) |
|||
10 | 16:30-17:15 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | |||||
1 | 08:00-08:45 | geograficzne atrakcje Polski 3 D geograficzne........... (25) |
geografia 1 DE Turystyczno-Europejska (25) |
|||
2 | 08:55-09:40 | geografia 3 D/E Turystyczna/europejska (25) |
geografia 2 D/E Turystyczno-Europejska dwuprofilowa (25) |
|||
3 | 09:50-10:35 | geografia 2 B geografia (25) |
geografia 2 B geografia (25) |
|||
4 | 10:55-11:40 | geografia 2 B geografia (25) |
geografia 2 B geografia (25) |
geografia 1 B Humanistyczna dziennikarska (25) |
||
5 | 11:50-12:35 | geografia 2 D/E Turystyczno-Europejska dwuprofilowa (25) |
geografia 3 D/E Turystyczna/europejska (25) |
geografia 2 D/E Turystyczno-Europejska dwuprofilowa (25) |
||
6 | 12:45-13:30 | geografia 2 D/E Turystyczno-Europejska dwuprofilowa (25) |
geografia 2 B geografia (25) |
geografia 2 D/E Turystyczno-Europejska dwuprofilowa (25) |
edukacja europejska 2 E edukacja...... (25) |
|
7 | 13:45-14:30 | geografia 3 D/E Turystyczna/europejska (25) |
geografia 1 C Biologiczno-chemiczna (25) |
geografia 3 D/E Turystyczna/europejska (25) |
||
8 | 14:40-15:25 | geografia 3 D/E Turystyczna/europejska (25) |
||||
9 | 15:35-16:20 | |||||
10 | 16:30-17:15 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | religia 1 C religia (13) |
||||
1 | 08:00-08:45 | religia 2 BC religia (13) |
religia 3 B-religia (13) |
|||
2 | 08:55-09:40 | religia 2 A religia (13) |
religia 1 DE religia (13) |
|||
3 | 09:50-10:35 | religia 1 C religia (13) |
religia 3 C-religia (13) |
religia 2 A religia (13) |
||
4 | 10:55-11:40 | religia 3 ADE religia (13) |
religia 3 ADE religia (13) |
|||
5 | 11:50-12:35 | religia 3 B-religia (13) |
religia 2 DE religia (13) |
|||
6 | 12:45-13:30 | religia 3 C-religia (13) |
||||
7 | 13:45-14:30 | religia 1 B religia (13) |
religia 1 DE religia (13) |
|||
8 | 14:40-15:25 | religia 1 B religia (13) |
religia 2 BC religia (13) |
religia 2 DE religia (13) |
||
9 | 15:35-16:20 | |||||
10 | 16:30-17:15 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | |||||
1 | 08:00-08:45 | j. rosyjski 3 AB ros 2h 3r1 BB (28) |
||||
2 | 08:55-09:40 | j. rosyjski 3 AB ros 2h 3r1 BB (28) |
||||
3 | 09:50-10:35 | |||||
4 | 10:55-11:40 | j. polski 2 A Humanistyczna dwuprofilowa hist. szt./wos (28) |
||||
5 | 11:50-12:35 | j. polski 2 A Humanistyczna dwuprofilowa hist. szt./wos (28) |
j. polski 2 A Humanistyczna dwuprofilowa hist. szt./wos (28) |
j. polski 2 A Humanistyczna dwuprofilowa hist. szt./wos (28) |
||
6 | 12:45-13:30 | j. polski 2 A Humanistyczna dwuprofilowa hist. szt./wos (28) |
j. polski 2 A Humanistyczna dwuprofilowa hist. szt./wos (28) |
j. polski 2 A Humanistyczna dwuprofilowa hist. szt./wos (28) |
zajęcia z wychowawcą 2 A Humanistyczna dwuprofilowa hist. szt./wos (28) |
|
7 | 13:45-14:30 | j. rosyjski 1 CDE ros 1r2 BB (28) |
j. rosyjski 2 A-2r1 ros BB (28) |
j. rosyjski 1 CDE ros 1r2 BB (28) |
j. rosyjski 3 CE ros 2h 3r2 BB (28) |
|
8 | 14:40-15:25 | j. rosyjski 2 BC,DE ros 2h BB 2r2 (28) |
j. rosyjski 2 A-2r1 ros BB (28) |
j. rosyjski 1 B ros 1r1 2h (28) |
j. rosyjski 3 CE ros 2h 3r2 BB (28) |
|
9 | 15:35-16:20 | j. rosyjski 2 BC,DE ros 2h BB 2r2 (28) |
j. rosyjski 1 B ros 1r1 2h (28) |
|||
10 | 16:30-17:15 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | |||||
1 | 08:00-08:45 | j. angielski 1 C ang 1c1 bm 2/2 (5) |
j. angielski 3 C ang 3h 3c1 bm (5) |
j. angielski 2 D ang 5h bm 2d2 (5) |
||
2 | 08:55-09:40 | j. angielski 1 C ang 1c1 bm 2/2 (5) |
j. angielski 2 D ang 5h bm 2d2 (5) |
j. angielski 3 B ang 3h 2 bm (5) |
j. angielski 3 C ang 3h 3c1 bm (5) |
|
3 | 09:50-10:35 | j. angielski 2 D ang 5h bm 2d2 (5) |
j. angielski 1 B ang 1b2 3h bm (5) |
j. angielski 1 B ang 1b2 3h bm (5) |
||
4 | 10:55-11:40 | j. angielski 1 DE ang 1d1 bm 4h (5) |
||||
5 | 11:50-12:35 | j. angielski 1 C ang 1c1 bm 2/2 (5) |
j. angielski 1 B ang 1b2 3h bm (5) |
j. angielski 1 DE ang 1d1 bm 4h (5) |
||
6 | 12:45-13:30 | j. angielski 1 C ang 1c1 bm 2/2 (5) |
j. angielski 1 C ang 1c1 bm 2/2 (5) |
j. angielski 3 C ang 3h 3c1 bm (5) |
||
7 | 13:45-14:30 | j. angielski 1 DE ang 1d1 bm 4h (5) |
j. angielski 2 D ang 5h bm 2d2 (5) |
j. angielski 3 B ang 3h 2 bm (5) |
||
8 | 14:40-15:25 | j. angielski 1 DE ang 1d1 bm 4h (5) |
j. angielski 2 D ang 5h bm 2d2 (5) |
j. angielski 3 B ang 3h 2 bm (5) |
||
9 | 15:35-16:20 | |||||
10 | 16:30-17:15 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | |||||
1 | 08:00-08:45 | |||||
2 | 08:55-09:40 | technologie mobilne w projektach interdyscyplinarnych 2 B technologie (9) |
||||
3 | 09:50-10:35 | informatyka 1 E inf 2/2 BL (9) |
||||
4 | 10:55-11:40 | informatyka 1 D inf 1/2 BL (9) |
informatyka 2 B-1/2 inf BL (9) |
|||
5 | 11:50-12:35 | informatyka 2 B-1/2 inf BL (9) |
informatyka 1 C inf 1/2 (9) |
informatyka 2 B-1/2 inf BL (9) |
||
6 | 12:45-13:30 | informatyka 2 B-1/2 inf BL (9) |
informatyka 1 B inf BL (9) |
informatyka 1 C inf 2/2 (9) |
||
7 | 13:45-14:30 | |||||
8 | 14:40-15:25 | |||||
9 | 15:35-16:20 | |||||
10 | 16:30-17:15 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | |||||
1 | 08:00-08:45 | |||||
2 | 08:55-09:40 | matematyka 1 B Humanistyczna dziennikarska (37) |
statystyka w praktyce 3 D/E Turystyczna/europejska (37) |
matematyka 3 B Humanistyczna e-klasa (37) |
||
3 | 09:50-10:35 | matematyka 3 D/E Turystyczna/europejska (37) |
matematyka 1 B Humanistyczna dziennikarska (37) |
matematyka 3 D/E Turystyczna/europejska (37) |
matematyka 3 A Humanistyczna z historią sztuki (37) |
|
4 | 10:55-11:40 | matematyka 2 D/E Turystyczno-Europejska dwuprofilowa (37) |
matematyka 1 C Biologiczno-chemiczna (37) |
matematyka 1 C Biologiczno-chemiczna (37) |
matematyka 2 D/E Turystyczno-Europejska dwuprofilowa (37) |
zajęcia z wychowawcą 1 B Humanistyczna dziennikarska (37) |
5 | 11:50-12:35 | matematyka 1 C Biologiczno-chemiczna (37) |
matematyka 1 B Humanistyczna dziennikarska (37) |
matematyka 3 D/E Turystyczna/europejska (37) |
matematyka 3 A Humanistyczna z historią sztuki (37) |
matematyka 2 D/E Turystyczno-Europejska dwuprofilowa (37) |
6 | 12:45-13:30 | matematyka 3 A Humanistyczna z historią sztuki (37) |
matematyka 2 D/E Turystyczno-Europejska dwuprofilowa (37) |
matematyka 3 B Humanistyczna e-klasa (37) |
matematyka 1 B Humanistyczna dziennikarska (37) |
|
7 | 13:45-14:30 | matematyka 3 B Humanistyczna e-klasa (37) |
||||
8 | 14:40-15:25 | |||||
9 | 15:35-16:20 | |||||
10 | 16:30-17:15 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | |||||
1 | 08:00-08:45 | historia i społeczeństwo 3 C Biologiczno-chemiczna (23) |
wychowanie do życia w rodzinie 1 B wdż (24) |
|||
2 | 08:55-09:40 | wos 2 E wos (23) |
wos 1 C Biologiczno-chemiczna (23) |
historia 1 C Biologiczno-chemiczna (23) |
||
3 | 09:50-10:35 | historia 3 A Humanistyczna z historią sztuki (23) |
historia 3 A Humanistyczna z historią sztuki (23) |
wos 2 E wos (23) |
wos 2 E wos (23) |
|
4 | 10:55-11:40 | historia i społeczeństwo 3 D/E Turystyczna/europejska (23) |
wos 2 E wos (23) |
historia 3 A Humanistyczna z historią sztuki (23) |
historia i społeczeństwo 3 D/E Turystyczna/europejska (23) |
|
5 | 11:50-12:35 | historia 1 B Humanistyczna dziennikarska (23) |
historia 3 A Humanistyczna z historią sztuki (23) |
historia 1 C Biologiczno-chemiczna (23) |
||
6 | 12:45-13:30 | zajęcia z wychowawcą 3 A Humanistyczna z historią sztuki (23) |
historia i społeczeństwo 2 D/E Turystyczno-Europejska dwuprofilowa (23) |
|||
7 | 13:45-14:30 | wychowanie do życia w rodzinie 1 C wdż (24) Lekcja zapisana dla dni: 2017-01-23, 2017-02-06, 2017-02-20, 2017-03-06, 2017-03-20, 2017-04-03, 2017-04-17, 2017-05-01, 2017-05-15, 2017-05-29, 2017-06-12, |
historia 1 B Humanistyczna dziennikarska (23) |
historia i społeczeństwo 2 D/E Turystyczno-Europejska dwuprofilowa (23) |
||
8 | 14:40-15:25 | wos 1 B Humanistyczna dziennikarska (23) |
historia i społeczeństwo 3 C Biologiczno-chemiczna (23) |
|||
9 | 15:35-16:20 | |||||
10 | 16:30-17:15 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | |||||
1 | 08:00-08:45 | |||||
2 | 08:55-09:40 | |||||
3 | 09:50-10:35 | |||||
4 | 10:55-11:40 | |||||
5 | 11:50-12:35 | |||||
6 | 12:45-13:30 | |||||
7 | 13:45-14:30 | |||||
8 | 14:40-15:25 | |||||
9 | 15:35-16:20 | |||||
10 | 16:30-17:15 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | |||||
1 | 08:00-08:45 | wf 3 B-1/2 wf Cz (SG_1) |
||||
2 | 08:55-09:40 | wf 1 C wf 1/2 CT (SG_1) |
wf 3 C-1/2 wf CT (SG_1) |
wf 2 A 1/2 wf hs CT (SG_1) |
||
3 | 09:50-10:35 | wf 3 D-1/2 wf CT (SG_1) |
wf 1 C wf 1/2 CT (SG_1) |
wf 2 A 1/2 wf hs CT (SG_1) |
||
4 | 10:55-11:40 | wf 3 C-1/2 wf CT (SG_1) |
wf 1 E wf 2/2 CT (SG_1) |
wf 1 E wf 2/2 CT (SG_1) |
wf 2 A 1/2 wf hs CT (SG_1) |
|
5 | 11:50-12:35 | wf 1 E wf 2/2 CT (SG_1) |
||||
6 | 12:45-13:30 | wf 2 B 1/2 wf CT (SG_1) |
wf 3 C-1/2 wf CT (SG_1) |
wf 1 C wf 1/2 CT (SG_1) |
||
7 | 13:45-14:30 | wf 2 B 1/2 wf CT (SG_1) |
wf 3 B-1/2 wf Cz (SG_1) |
wf 2 B 1/2 wf CT (SG_1) |
||
8 | 14:40-15:25 | wf 3 D-1/2 wf CT (SG_1) |
wf 3 B-1/2 wf Cz (SG_1) |
|||
9 | 15:35-16:20 | wf 3 D-1/2 wf CT (SG_1) |
||||
10 | 16:30-17:15 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | |||||
1 | 08:00-08:45 | j. angielski 2 BC 2b2 ang 3h (31) |
||||
2 | 08:55-09:40 | |||||
3 | 09:50-10:35 | |||||
4 | 10:55-11:40 | |||||
5 | 11:50-12:35 | |||||
6 | 12:45-13:30 | |||||
7 | 13:45-14:30 | j. angielski 2 BC 2b2 ang 3h (31) |
j. angielski 2 BC-2b1 ang 3h (31) |
j. angielski 2 A ang 3h 1/4 Va (31) |
||
8 | 14:40-15:25 | j. angielski 2 BC-2b1 ang 3h (31) |
j. angielski 2 BC 2b2 ang 3h (31) |
j. angielski 2 BC-2b1 ang 3h (31) |
j. angielski 2 A ang 3h 1/4 Va (31) |
|
9 | 15:35-16:20 | j. angielski 2 A ang 3h 1/4 Va (31) |
||||
10 | 16:30-17:15 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | |||||
1 | 08:00-08:45 | wf 1 B wf 1/2 Gm (SG_1) |
wf 1 C wf 2/2 Gm (SG_1) |
|||
2 | 08:55-09:40 | wf 1 B wf 1/2 Gm (SG_1) |
wf 2 A 2/2 wf wos Gm (SG_2) |
wf 1 B wf 1/2 Gm (SG_1) |
||
3 | 09:50-10:35 | wf 2 D 1/2 wf Gm (SG_2) |
wf 1 C wf 2/2 Gm (SG_1) |
wf 2 A 2/2 wf wos Gm (SG_2) |
||
4 | 10:55-11:40 | wf 2 D 1/2 wf Gm (SG_2) |
wf 2 D 1/2 wf Gm (SG_2) |
wf 2 A 2/2 wf wos Gm (SG_2) |
||
5 | 11:50-12:35 | wf 1 C wf 2/2 Gm (SG_1) |
wf 3 A wf Gm (SG_2) |
|||
6 | 12:45-13:30 | |||||
7 | 13:45-14:30 | wf 3 A wf Gm (SG_2) |
||||
8 | 14:40-15:25 | wf 3 A wf Gm (SG_2) |
||||
9 | 15:35-16:20 | |||||
10 | 16:30-17:15 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | |||||
1 | 08:00-08:45 | technologie mobilne w projektach interdyscyplinarnych 1 DE Turystyczno-Europejska (35) |
historyczne atrakcje Polski 2 D historyczne .... (35) |
historia sztuki 3 A Humanistyczna z historią sztuki (35) |
||
2 | 08:55-09:40 | historia sztuki 3 A Humanistyczna z historią sztuki (35) |
historia sztuki 2 A sztuka (35) |
|||
3 | 09:50-10:35 | historia sztuki 2 A sztuka (35) |
historia sztuki 3 A Humanistyczna z historią sztuki (35) |
wiedza o kulturze 1 DE Turystyczno-Europejska (35) |
||
4 | 10:55-11:40 | historia sztuki 2 A sztuka (35) |
wiedza o kulturze 1 C Biologiczno-chemiczna (35) |
|||
5 | 11:50-12:35 | wiedza o kulturze 1 B Humanistyczna dziennikarska (35) |
||||
6 | 12:45-13:30 | historia sztuki 3 A Humanistyczna z historią sztuki (35) |
||||
7 | 13:45-14:30 | historia sztuki 2 A sztuka (35) |
||||
8 | 14:40-15:25 | historia sztuki 2 A sztuka (35) |
||||
9 | 15:35-16:20 | |||||
10 | 16:30-17:15 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | |||||
1 | 08:00-08:45 | |||||
2 | 08:55-09:40 | |||||
3 | 09:50-10:35 | |||||
4 | 10:55-11:40 | |||||
5 | 11:50-12:35 | |||||
6 | 12:45-13:30 | |||||
7 | 13:45-14:30 | |||||
8 | 14:40-15:25 | |||||
9 | 15:35-16:20 | |||||
10 | 16:30-17:15 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | j. niemiecki 1 CDE niem 1n3 KD (15) |
||||
1 | 08:00-08:45 | j. niemiecki 1 CDE niem 1n3 KD (15) |
j. niemiecki 3 C niem 2h 3n2 KD (33) |
|||
2 | 08:55-09:40 | j. niemiecki 3 C niem 2h 3n2 KD (33) |
||||
3 | 09:50-10:35 | |||||
4 | 10:55-11:40 | |||||
5 | 11:50-12:35 | |||||
6 | 12:45-13:30 | j. niemiecki 3 D niem 2h 3n4 KD (33) |
j. niemiecki 3 D niem 2h 3n4 KD (33) |
|||
7 | 13:45-14:30 | j. niemiecki 2 DE niem 2h KD 2n2 (33) |
j. niemiecki 1 C niem 2h KD (33) |
|||
8 | 14:40-15:25 | j. niemiecki 2 DE niem 2h KD 2n2 (33) |
j. niemiecki 1 C niem 2h KD (33) |
|||
9 | 15:35-16:20 | |||||
10 | 16:30-17:15 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | |||||
1 | 08:00-08:45 | wf 1 B wf 2/2 La (SG_3) |
wf 3 B wf La (SG_3) |
|||
2 | 08:55-09:40 | wf 3 C-2/2 wf La (SG_3) |
wf 1 B wf 2/2 La (SG_3) |
wf 3 E-2/2 wf La (SG_3) |
wf 1 B wf 2/2 La (SG_3) |
|
3 | 09:50-10:35 | wf 2 C 2/2 wf La (SG_3) |
wf 2 E 2/2 wf La (SG_3) |
wf 1 D wf 1/2 La (SG_3) |
||
4 | 10:55-11:40 | wf 3 C-2/2 wf La (SG_3) |
wf 2 E 2/2 wf La (SG_3) |
wf 1 D wf 1/2 La (SG_3) |
wf 2 E 2/2 wf La (SG_3) |
|
5 | 11:50-12:35 | wf 3 E-2/2 wf La (SG_3) |
wf 1 D wf 1/2 La (SG_3) |
|||
6 | 12:45-13:30 | wf 3 E-2/2 wf La (SG_3) |
wf 2 C 2/2 wf La (SG_3) |
wf 3 C-2/2 wf La (SG_3) |
||
7 | 13:45-14:30 | wf 3 B wf La (SG_3) |
wf 2 C 2/2 wf La (SG_3) |
|||
8 | 14:40-15:25 | wf 3 B wf La (SG_3) |
||||
9 | 15:35-16:20 | |||||
10 | 16:30-17:15 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | |||||
1 | 08:00-08:45 | |||||
2 | 08:55-09:40 | |||||
3 | 09:50-10:35 | |||||
4 | 10:55-11:40 | |||||
5 | 11:50-12:35 | |||||
6 | 12:45-13:30 | |||||
7 | 13:45-14:30 | |||||
8 | 14:40-15:25 | |||||
9 | 15:35-16:20 | |||||
10 | 16:30-17:15 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | |||||
1 | 08:00-08:45 | j. polski 3 A Humanistyczna z historią sztuki (29) |
j. polski 2 D/E Turystyczno-Europejska dwuprofilowa (29) |
|||
2 | 08:55-09:40 | j. polski 3 C Biologiczno-chemiczna (29) |
j. polski 3 A Humanistyczna z historią sztuki (29) |
j. polski 2 D/E Turystyczno-Europejska dwuprofilowa (29) |
j. polski 2 D/E Turystyczno-Europejska dwuprofilowa (29) |
j. polski 1 C Biologiczno-chemiczna (29) |
3 | 09:50-10:35 | zajęcia z wychowawcą 3 C Biologiczno-chemiczna (29) |
j. polski 3 D/E Turystyczna/europejska (29) |
j. polski 3 A Humanistyczna z historią sztuki (29) |
j. polski 2 D/E Turystyczno-Europejska dwuprofilowa (29) |
j. polski 1 C Biologiczno-chemiczna (29) |
4 | 10:55-11:40 | j. polski 3 A Humanistyczna z historią sztuki (29) |
j. polski 3 C Biologiczno-chemiczna (29) |
j. polski 3 D/E Turystyczna/europejska (29) |
j. polski 1 C Biologiczno-chemiczna (29) |
j. polski 3 A Humanistyczna z historią sztuki (29) |
5 | 11:50-12:35 | j. polski 3 A Humanistyczna z historią sztuki (29) |
j. polski 2 D/E Turystyczno-Europejska dwuprofilowa (29) |
j. polski 3 C Biologiczno-chemiczna (29) |
nauka o języku 3 E nauka o języku (29) |
j. polski 3 D/E Turystyczna/europejska (29) |
6 | 12:45-13:30 | j. polski 1 C Biologiczno-chemiczna (29) |
j. polski 1 C Biologiczno-chemiczna (29) |
j. polski 3 C Biologiczno-chemiczna (29) |
j. polski 3 A Humanistyczna z historią sztuki (29) |
j. polski 3 D/E Turystyczna/europejska (29) |
7 | 13:45-14:30 | |||||
8 | 14:40-15:25 | |||||
9 | 15:35-16:20 | |||||
10 | 16:30-17:15 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | |||||
1 | 08:00-08:45 | edukacja dla bezpieczeństwa 1 DE Turystyczno-Europejska (13) |
||||
2 | 08:55-09:40 | |||||
3 | 09:50-10:35 | edukacja dla bezpieczeństwa 1 B Humanistyczna dziennikarska (13) |
||||
4 | 10:55-11:40 | edukacja dla bezpieczeństwa 1 C Biologiczno-chemiczna (13) |
||||
5 | 11:50-12:35 | |||||
6 | 12:45-13:30 | |||||
7 | 13:45-14:30 | |||||
8 | 14:40-15:25 | |||||
9 | 15:35-16:20 | |||||
10 | 16:30-17:15 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | |||||
1 | 08:00-08:45 | j. angielski 1 C ang 1c2 Ng 1/2 (17) |
j. angielski 2 E ang 5h Ng 2d1 (17) |
j. angielski 1 C ang 1c2 Ng 1/2 (17) |
||
2 | 08:55-09:40 | j. angielski 3 E ang 3d2 6h Ng (17) |
j. angielski 2 E ang 5h Ng 2d1 (17) |
j. angielski 3 E ang 3d2 6h Ng (17) |
||
3 | 09:50-10:35 | j. angielski 2 E ang 5h Ng 2d1 (17) |
j. angielski 3 E ang 3d2 6h Ng (17) |
j. angielski 3 E ang 3d2 6h Ng (17) |
||
4 | 10:55-11:40 | |||||
5 | 11:50-12:35 | j. angielski 1 C ang 1c2 Ng 1/2 (17) |
||||
6 | 12:45-13:30 | j. angielski 1 C ang 1c2 Ng 1/2 (17) |
j. angielski 1 C ang 1c2 Ng 1/2 (17) |
|||
7 | 13:45-14:30 | zajęcia z wychowawcą 2 D/E Turystyczno-Europejska dwuprofilowa (17) |
j. angielski 2 BC,DE ang 2h 2an (17) |
j. angielski 2 E ang 5h Ng 2d1 (17) |
||
8 | 14:40-15:25 | j. angielski 3 E ang 3d2 6h Ng (17) |
j. angielski 2 BC,DE ang 2h 2an (17) |
j. angielski 2 E ang 5h Ng 2d1 (17) |
||
9 | 15:35-16:20 | j. angielski 3 E ang 3d2 6h Ng (17) |
||||
10 | 16:30-17:15 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | |||||
1 | 08:00-08:45 | j. angielski 1 B ang 1b1 3h Na (16) |
j. angielski 3 A ang 3h Na (16) |
|||
2 | 08:55-09:40 | j. angielski 3 D ang 3h 3d1 Na (16) |
j. angielski 3 B ang 3h 1 Na (16) |
j. angielski 3 C ang 3h 3c2 Na (16) |
j. angielski 3 D ang 3h 3d1 Na (16) |
|
3 | 09:50-10:35 | j. angielski 3 C ang 3h 3c2 Na (16) |
j. angielski 3 D ang 3h 3d1 Na (16) |
|||
4 | 10:55-11:40 | j. angielski 1 DE ang 1d2 Na 4h (16) |
||||
5 | 11:50-12:35 | j. angielski 1 B ang 1b1 3h Na (16) |
j. angielski 1 DE ang 1d2 Na 4h (16) |
|||
6 | 12:45-13:30 | j. angielski 1 B ang 1b1 3h Na (16) |
zajęcia z wychowawcą 3 D/E Turystyczna/europejska (16) |
j. angielski 3 C ang 3h 3c2 Na (16) |
||
7 | 13:45-14:30 | j. angielski 3 B ang 3h 1 Na (16) |
j. angielski 2 A-2a1 ang 3h Na * (16) |
j. angielski 1 DE ang 1d2 Na 4h (16) |
j. angielski 3 A ang 3h Na (16) |
j. angielski 3 ABC ang 2h 3an Na (16) |
8 | 14:40-15:25 | j. angielski 3 B ang 3h 1 Na (16) |
j. angielski 2 A-2a1 ang 3h Na * (16) |
j. angielski 1 DE ang 1d2 Na 4h (16) |
j. angielski 3 A ang 3h Na (16) |
j. angielski 3 ABC ang 2h 3an Na (16) |
9 | 15:35-16:20 | j. angielski 2 A-2a1 ang 3h Na * (16) |
||||
10 | 16:30-17:15 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | |||||
1 | 08:00-08:45 | |||||
2 | 08:55-09:40 | chemia 2 C chemia (11) |
przedsiębiorczość 1 C Biologiczno-chemiczna (11) |
|||
3 | 09:50-10:35 | przedsiębiorczość 1 C Biologiczno-chemiczna (11) |
zajęcia z wychowawcą 2 BC Ekonomiczno-Biologiczno-Chemiczna (11) |
chemia 1 C Biologiczno-chemiczna (11) |
przedsiębiorczość 1 DE Turystyczno-Europejska (11) |
przedsiębiorczość 1 B Humanistyczna dziennikarska (11) |
4 | 10:55-11:40 | przedsiębiorczość 1 B Humanistyczna dziennikarska (11) |
chemia 1 DE Turystyczno-Europejska (11) |
chemia 3 C Biologiczno-chemiczna (11) |
chemia 3 C Biologiczno-chemiczna (11) |
chemia 2 C chemia (11) |
5 | 11:50-12:35 | chemia 3 C Biologiczno-chemiczna (11) |
chemia 1 B Humanistyczna dziennikarska (11) |
chemia 3 C Biologiczno-chemiczna (11) |
chemia 2 C chemia (11) |
|
6 | 12:45-13:30 | chemia 2 C chemia (11) |
chemia 2 C chemia (11) |
przedsiębiorczość 1 DE Turystyczno-Europejska (11) |
||
7 | 13:45-14:30 | chemia 3 C Biologiczno-chemiczna (11) |
||||
8 | 14:40-15:25 | |||||
9 | 15:35-16:20 | |||||
10 | 16:30-17:15 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | |||||
1 | 08:00-08:45 | |||||
2 | 08:55-09:40 | |||||
3 | 09:50-10:35 | |||||
4 | 10:55-11:40 | fizyka 1 B Humanistyczna dziennikarska (7) |
||||
5 | 11:50-12:35 | fizyka 1 C Biologiczno-chemiczna (7) |
||||
6 | 12:45-13:30 | fizyka 1 DE Turystyczno-Europejska (7) |
||||
7 | 13:45-14:30 | elementy biofizyki 3 C Biologiczno-chemiczna (7) |
||||
8 | 14:40-15:25 | |||||
9 | 15:35-16:20 | |||||
10 | 16:30-17:15 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | etyka 1 etyka (5) |
etyka 1 etyka (5) |
|||
1 | 08:00-08:45 | |||||
2 | 08:55-09:40 | etyka 2 etyka (5) |
||||
3 | 09:50-10:35 | etyka 2 etyka (15) |
||||
4 | 10:55-11:40 | etyka 3 etyka (31) |
etyka 3 etyka (31) |
|||
5 | 11:50-12:35 | |||||
6 | 12:45-13:30 | |||||
7 | 13:45-14:30 | |||||
8 | 14:40-15:25 | |||||
9 | 15:35-16:20 | |||||
10 | 16:30-17:15 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | |||||
1 | 08:00-08:45 | |||||
2 | 08:55-09:40 | |||||
3 | 09:50-10:35 | |||||
4 | 10:55-11:40 | |||||
5 | 11:50-12:35 | |||||
6 | 12:45-13:30 | |||||
7 | 13:45-14:30 | |||||
8 | 14:40-15:25 | |||||
9 | 15:35-16:20 | |||||
10 | 16:30-17:15 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | |||||
1 | 08:00-08:45 | matematyka 2 B mat R (32) |
||||
2 | 08:55-09:40 | matematyka 2 B mat R (32) |
matematyka 2 C mat (32) |
matematyka 1 DE Turystyczno-Europejska (32) |
||
3 | 09:50-10:35 | matematyka 2 B mat R (32) |
matematyka 2 C mat (32) |
matematyka 2 B mat R (32) |
matematyka 2 C mat (32) |
|
4 | 10:55-11:40 | matematyka 2 C mat (32) |
matematyka 2 B mat R (32) |
matematyka 2 B mat R (32) |
||
5 | 11:50-12:35 | matematyka 2 C mat (32) |
zajęcia z wychowawcą 1 DE Turystyczno-Europejska (32) |
matematyka 2 B mat R (32) |
matematyka 3 C Biologiczno-chemiczna (32) |
|
6 | 12:45-13:30 | matematyka 1 DE Turystyczno-Europejska (32) |
matematyka 1 DE Turystyczno-Europejska (32) |
|||
7 | 13:45-14:30 | statystyka w praktyce 2 C statystyka (32) |
matematyka 3 C Biologiczno-chemiczna (32) |
|||
8 | 14:40-15:25 | matematyka 3 C Biologiczno-chemiczna (32) |
||||
9 | 15:35-16:20 | |||||
10 | 16:30-17:15 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | |||||
1 | 08:00-08:45 | |||||
2 | 08:55-09:40 | opieka nad uczniami 1 DE religia nieuczęszczający czwartek (biblioteka) |
||||
3 | 09:50-10:35 | opieka nad uczniami 1 C religia nieuczęszczających (biblioteka) |
opieka nad uczniami 3 C-religia nieuczęszczających (biblioteka) |
opieka nad uczniami 2 A religia nieuczęszczających czwartek (biblioteka) |
||
4 | 10:55-11:40 | opieka nad uczniami 3 ADE religia nieuczęszczających (biblioteka) |
opieka nad uczniami 3 ADE religia nieuczęszczających (biblioteka) |
|||
5 | 11:50-12:35 | opieka nad uczniami 3 B - nieuczęszczający na religię (biblioteka) |
opieka nad uczniami 2 DE religia nieuczęszczający (biblioteka) |
|||
6 | 12:45-13:30 | opieka nad uczniami 3 C-religia nieuczęszczających (biblioteka) |
||||
7 | 13:45-14:30 | opieka nad uczniami 1 B religia nieuczęszczający (biblioteka) |
||||
8 | 14:40-15:25 | opieka nad uczniami 1 B religia nieuczęszczający środa (biblioteka) |
||||
9 | 15:35-16:20 | |||||
10 | 16:30-17:15 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | |||||
1 | 08:00-08:45 | biologia 1 C Biologiczno-chemiczna (5) |
zajęcia z wychowawcą 1 C Biologiczno-chemiczna (3) |
|||
2 | 08:55-09:40 | biologia 2 D biologia (7) |
biologia 1 DE Turystyczno-Europejska (3) |
biologia 3 D biologia (5) |
przyroda 3 B Humanistyczna e-klasa (7) |
|
3 | 09:50-10:35 | biologia 2 D biologia (7) |
biologia 2 C biologia (5) |
biologia 2 D biologia (7) |
||
4 | 10:55-11:40 | biologia 2 C biologia (5) |
biologia 2 C biologia (5) |
biologia 2 C biologia (5) |
biologia 2 D biologia (7) |
|
5 | 11:50-12:35 | biologia 3 D biologia (5) |
biologia 2 C biologia (5) |
biologia 3 D biologia (5) |
||
6 | 12:45-13:30 | biologia 3 D biologia (5) |
przyroda 3 B Humanistyczna e-klasa (3) |
biologia 2 D biologia (3) |
||
7 | 13:45-14:30 | |||||
8 | 14:40-15:25 | |||||
9 | 15:35-16:20 | |||||
10 | 16:30-17:15 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | j. niemiecki 1 DE niem 2h Pr (33) |
j. niemiecki 1 B niem 1/2 2h Pr (15) |
|||
1 | 08:00-08:45 | j. niemiecki 2 BC,DE niem 3h Pr 2n1 (33) |
j. niemiecki 1 DE niem 2h Pr (33) |
|||
2 | 08:55-09:40 | j. niemiecki 3 A niem 2h Pr (15) |
j. niemiecki 3 A niem 2h Pr (15) |
|||
3 | 09:50-10:35 | |||||
4 | 10:55-11:40 | |||||
5 | 11:50-12:35 | j. niemiecki 3 B niem 2h Pr (15) |
j. niemiecki 3 B niem 2h Pr (15) |
|||
6 | 12:45-13:30 | j. niemiecki 3 E niem 2 h 3n5 Pr (15) |
j. niemiecki 3 E niem 2 h 3n5 Pr (15) |
j. niemiecki 3 AC niem 3h 3n1 (5) |
||
7 | 13:45-14:30 | j. niemiecki 3 AC niem 3h 3n1 (5) |
j. niemiecki 2 BC,DE niem 3h Pr 2n1 (33) |
j. niemiecki 2 A-niem 2h Pr (16) |
j. niemiecki 2 BC Pr niem 2h (15) |
|
8 | 14:40-15:25 | j. niemiecki 3 AC niem 3h 3n1 (5) |
j. niemiecki 2 BC,DE niem 3h Pr 2n1 (33) |
j. niemiecki 2 A-niem 2h Pr (16) |
j. niemiecki 2 BC Pr niem 2h (15) |
|
9 | 15:35-16:20 | j. niemiecki 1 B niem 1/2 2h Pr (15) |
||||
10 | 16:30-17:15 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | |||||
1 | 08:00-08:45 | |||||
2 | 08:55-09:40 | przyroda 2 A Humanistyczna dwuprofilowa hist. szt./wos (3) |
przyroda 3 A Humanistyczna z historią sztuki (3) |
|||
3 | 09:50-10:35 | biologia 3 C Biologiczno-chemiczna (3) |
biologia 3 C Biologiczno-chemiczna (3) |
|||
4 | 10:55-11:40 | biologia 3 C Biologiczno-chemiczna (3) |
||||
5 | 11:50-12:35 | biologia 3 C Biologiczno-chemiczna (3) |
przyroda 3 A Humanistyczna z historią sztuki (3) |
|||
6 | 12:45-13:30 | biologia 3 C Biologiczno-chemiczna (3) |
przyroda 2 A Humanistyczna dwuprofilowa hist. szt./wos (3) |
|||
7 | 13:45-14:30 | biologia 1 B Humanistyczna dziennikarska (3) |
||||
8 | 14:40-15:25 | |||||
9 | 15:35-16:20 | |||||
10 | 16:30-17:15 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | |||||
1 | 08:00-08:45 | historia 2 A Humanistyczna dwuprofilowa hist. szt./wos (24) |
historia 2 A Humanistyczna dwuprofilowa hist. szt./wos (24) |
|||
2 | 08:55-09:40 | wos 1 DE Turystyczno-Europejska (24) |
historia 1 DE Turystyczno-Europejska (24) |
historia i społeczeństwo 2 BC Ekonomiczno-Biologiczno-Chemiczna (24) |
||
3 | 09:50-10:35 | historia 1 DE Turystyczno-Europejska (24) |
wos 3 B Humanistyczna e-klasa (24) |
wos 2 A wos (24) |
wos 3 B Humanistyczna e-klasa (25) |
|
4 | 10:55-11:40 | wos 3 B Humanistyczna e-klasa (24) |
historia 3 B Humanistyczna e-klasa (24) |
wos 2 A wos (24) |
||
5 | 11:50-12:35 | wos 3 B Humanistyczna e-klasa (24) |
historia 3 B Humanistyczna e-klasa (24) |
historia 3 B Humanistyczna e-klasa (24) |
historia 2 A Humanistyczna dwuprofilowa hist. szt./wos (24) |
|
6 | 12:45-13:30 | zajęcia z wychowawcą 3 B Humanistyczna e-klasa (24) |
historia 3 B Humanistyczna e-klasa (24) |
historia i społeczeństwo 2 BC Ekonomiczno-Biologiczno-Chemiczna (24) |
||
7 | 13:45-14:30 | historia 2 A Humanistyczna dwuprofilowa hist. szt./wos (24) |
wos 2 A wos (24) |
|||
8 | 14:40-15:25 | historia 2 A Humanistyczna dwuprofilowa hist. szt./wos (24) |
wos 2 A wos (24) |
|||
9 | 15:35-16:20 | |||||
10 | 16:30-17:15 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | |||||
1 | 08:00-08:45 | j. polski 1 B Humanistyczna dziennikarska (27) |
j. polski 2 BC Ekonomiczno-Biologiczno-Chemiczna (27) |
|||
2 | 08:55-09:40 | j. polski 2 BC Ekonomiczno-Biologiczno-Chemiczna (27) |
j. polski 3 B Humanistyczna e-klasa (27) |
j. polski 1 B Humanistyczna dziennikarska (27) |
j. polski 2 BC Ekonomiczno-Biologiczno-Chemiczna (27) |
|
3 | 09:50-10:35 | j. polski 3 B Humanistyczna e-klasa (27) |
j. polski 1 DE Turystyczno-Europejska (27) |
j. polski 3 B Humanistyczna e-klasa (27) |
j. polski 3 B Humanistyczna e-klasa (27) |
|
4 | 10:55-11:40 | j. polski 1 DE Turystyczno-Europejska (27) |
j. polski 1 B Humanistyczna dziennikarska (27) |
j. polski 3 B Humanistyczna e-klasa (27) |
j. polski 3 B Humanistyczna e-klasa (27) |
j. polski 3 B Humanistyczna e-klasa (27) |
5 | 11:50-12:35 | j. polski 1 DE Turystyczno-Europejska (27) |
j. polski 2 BC Ekonomiczno-Biologiczno-Chemiczna (27) |
j. polski 1 DE Turystyczno-Europejska (27) |
nauka o języku 2 BC Ekonomiczno-Biologiczno-Chemiczna (27) |
|
6 | 12:45-13:30 | j. polski 1 B Humanistyczna dziennikarska (27) |
j. polski 1 DE Turystyczno-Europejska (27) |
j. polski 1 B Humanistyczna dziennikarska (27) |
j. polski 2 BC Ekonomiczno-Biologiczno-Chemiczna (27) |
|
7 | 13:45-14:30 | j. polski 1 B Humanistyczna dziennikarska (27) |
||||
8 | 14:40-15:25 | |||||
9 | 15:35-16:20 | |||||
10 | 16:30-17:15 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | |||||
1 | 08:00-08:45 | |||||
2 | 08:55-09:40 | matematyka 2 A Humanistyczna dwuprofilowa hist. szt./wos (7) |
||||
3 | 09:50-10:35 | matematyka 2 A Humanistyczna dwuprofilowa hist. szt./wos (7) |
matematyka 2 A Humanistyczna dwuprofilowa hist. szt./wos (7) |
informatyka 1 B inf Zb (9) |
||
4 | 10:55-11:40 | matematyka 2 A Humanistyczna dwuprofilowa hist. szt./wos (7) |
statystyka w praktyce 2 A Humanistyczna dwuprofilowa hist. szt./wos (9) |
|||
5 | 11:50-12:35 | matematyka 2 A Humanistyczna dwuprofilowa hist. szt./wos (9) |
||||
6 | 12:45-13:30 | |||||
7 | 13:45-14:30 | |||||
8 | 14:40-15:25 | |||||
9 | 15:35-16:20 | |||||
10 | 16:30-17:15 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|---|---|---|---|---|
08:15-08:45
zajęcia biblioteczne Łyskawińska M. (biblioteka) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|---|---|---|---|---|
15:00-16:00
opieka nad uczniami Pilc-Zdziabek A. (biblioteka) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|---|---|---|---|---|
14:30-15:25
wf Lambryczak E. (sala gimn) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|---|---|---|---|---|
16:30-17:30
j. rosyjski Bednarek B. (28) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|---|---|---|---|---|
14:40-15:25
geografia Arndt A. (25) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|---|---|---|---|---|
13:45-14:30
matematyka Besz D. (37) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45
chemia Niewiadomska A. (11) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|---|---|---|---|---|
09:50-10:35
j. niemiecki Przewoźna M. (15) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|---|---|---|---|---|
14:40-15:25
matematyka Piechocki S. (32) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45
historia Szpak K. (24) Lekcja zapisana dla dni: 2017-01-25, 2017-02-08, 2017-02-22, 2017-03-08, 2017-03-22, 2017-04-05, 2017-04-19,
08:00-08:45
wos Szpak K. (24) Lekcja zapisana dla dni: 2017-01-18, 2017-02-01, 2017-02-15, 2017-03-01, 2017-03-15, 2017-03-29, 2017-04-12, 2017-04-26, |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:55
biologia Polus M. (3) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|---|---|---|---|---|
14:35-15:20
j. polski Małecka R. (29) Lekcja zapisana dla dni: 2016-09-06, 2016-09-20, 2016-09-27, 2016-10-11, 2016-10-25, 2016-11-22, 2016-11-29, 2017-01-10, 2017-03-21, 2017-04-18, |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|---|---|---|---|---|
14:40-16:10
religia Bałoniak A. (13) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|---|---|---|---|---|
15:25-16:10
j. polski Małecka R. (29) Lekcja zapisana dla dni: 2016-12-14, 2017-02-22, 2017-03-15, 2017-06-07, 2017-06-14, |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|---|---|---|---|---|
13:45-14:30
j. polski Małecka R. (29) Lekcja zapisana dla dni: 2016-09-09, 2016-09-23, 2016-09-30, 2016-12-02, 2016-12-09, 2017-02-24, 2017-06-02, |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|---|---|---|---|---|
14:40-15:25
informatyka Bernaczyk L. (9) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|---|---|---|---|---|
15:30-17:00
wf Czaplejewicz T. (sala gimn) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|---|---|---|---|---|
10:55-11:40
j. angielski Bednarek M. (5) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|---|---|---|---|---|
07:15-08:00
j. polski Wojciechowska A. (27) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|---|---|---|---|---|
15:25-16:10
j. angielski Najgrakowska A. (17) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|---|---|---|---|---|
15:35-16:20
j. angielski Napierała A. (16) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|---|---|---|---|---|
15:35-16:20
pozal.inne Buczek M. (23) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|---|---|---|---|---|
15:30-17:00
wf Grabarek M. (SG_1) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|---|---|---|---|---|
10:00-11:00
pozal.inne Kania K. (@) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|---|---|---|---|---|
15:25-16:10
j. niemiecki Kondratowicz D. (33) |